Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona pod hacki, cracki itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Strona pod hacki, cracki itd (/Temat-Strona-pod-hacki-cracki-itd-121182)



Strona pod hacki, cracki itd - dulczas - 14-09-2015 21:44

A więc tak, strona ma już koło roku i przez tydzień na niej coś robiłem a teraz po powrocie z grubej rury w tydzień z 10 kliknięć na 400 kliknieć w linki wybiłem(promocja tu i tam, itd.), ale co z tego jak nie mam pobrań, bardzo duża różnorodność itd, ale 3 dolary w dwa tygodnie to za mało, wiem co i jak z promocją ale czy na tej jednej stronie jak będę promował coś całkiem innego niż hacki na podstronie z tym związanej to nic się nie stanie, powinno być normalnie? Po prostu Podstrona

HACKI , CRACKI, PROGRAMY I COŚ I COŚ (coś w ogóle nie związanego na tej samej stronie) pytam bo nie chce kupować drugiej domeny itd.


RE: Strona pod hacki, cracki itd - exxthc - 15-09-2015 11:05

Nie powinno sie nic stac ale jesli rozwiniesz temat to polecam nowa domene Smile


RE: Strona pod hacki, cracki itd - dulczas - 15-09-2015 14:37

A jeszcze bardziej rozwinę pytanie, nic się nie stanie jak będzie podstrona

Hacki, Cracki, Programs itd itd a nagle np. Filmy po Polsku napisane? Bo akurat mam niszę na Polskę tylko a strona ogólnie wszystko po Angielsku.


RE: Strona pod hacki, cracki itd - comanche - 15-09-2015 15:41

Stracisz na wiarygodnosci i tyle, a z czym tosie wiaze to wiesz juz sam zapewneWink Nowa dziedzina = nowa domena. Jesli masz pewnosc ze zarobisz, to pieniadze szybko ci sie zwroca i po problemie.