Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Windows 10 automatycznie pobiera się użytkownikom starszych okienek bez ich zgody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Windows 10 automatycznie pobiera się użytkownikom starszych okienek bez ich zgody (/Temat-Windows-10-automatycznie-pobiera-sie-uzytkownikom-starszych-okienek-bez-ich-zgody-121141)

Strony: 1 2


Windows 10 automatycznie pobiera się użytkownikom starszych okienek bez ich zgody - damianus627 - 15-09-2015 08:06

Trzeba poczytać i zablokować co nie potrzebne. Windows 10 jak dla mnie dużo lepszy od 7.


RE: Windows 10 automatycznie pobiera się użytkownikom starszych okienek bez ich zgody - Ascoran - 15-09-2015 15:06

(15-09-2015 04:19)Captain napisał(a):  Z tego co czytałem Windows 10 przekracza dopuszalne granice naruszen prywatności. Podobno mogą nawet wasze pliki w komputerach sobie legalnie przeglądać...

Ja tego Windowsa nie zamierzam nigdzie nigdy instalować. Obym nie musiał. Im nowszy Windows tym bardziej podejrzany i bardziej narusza prywatność. Strach używać.

Już w 8 mogli nasze pliki przeglądać ale to rozchodzi się tylko o te które są w chmurze tego śmiesznego "OneDrive" czy jakoś tak.

A teraz pytanie z innej beczki: Masz Facebooka, google+ lub inny portal tego typu? Jeśli tak to jesteś jeszcze bardziej śledzony niż za pomocą windowsa 10... Dodatkowo w 7 takowe opcje "śledzące" też są ale o nich się nie mówi - a w 10 idzie nawet je wyłączyć :-)

Jak dla mnie 10 jest akceptowalna i jeśli nic Cie nie trzyma w 7 czy 8 to warto zaaktualizować do 10 - zresztą w ciągu 30dni można w każdym momencie wrócić do starej wersji zachowując wszelkie pliki, więc można spokojnie testować.