Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpięcie mikropłatności pod www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Podpięcie mikropłatności pod www (/Temat-Podpiecie-mikroplatnosci-pod-www-121140)



Podpięcie mikropłatności pod www - matig - 13-09-2015 22:12

Mam mały problem, może ktoś pomógłby, podpowiedział lub korzysta i wie jak to zrobić.
Do rzeczy.
Nie jestem orłem w tworzeniu www, korzystam z dobrodziejstw darmowego weebly.com , które mi podpasowało.
Chciałbym podpiąć tam mikropłatości sms. Na zasadzie - ktoś wysyła sms, w zamian dostaje sms z informacją ode mnie. Sms mają być tanie - koszt ok. 1,23 zł, więc chciałbym skorzystać z serwisów z miktopłatościami - jednak nie potrafię tego podpiąć pod www - czy potrzeba jakiś skrypt indywidualny?
Zapisałem się do simpay, miała być prosta integracja - a nie jest. W innych firmach nie wiem, czy są gotowe skrypty, czy trzeba stworzyć, czy komuś zlecić?
Proszę o pomoc znających w temacie.


RE: Podpięcie mikropłatności pod www - KegMan - 16-09-2015 15:55

Napisz do supportu strony, w której założyłeś konto.
Powinni ci pomóc, bo na pewno zależy im na tym by jak najwięcej osób korzystało z ich usług.


RE: Podpięcie mikropłatności pod www - nitram - 16-09-2015 17:21

trochę dziwny serwis wybrałeś jak ci nie pomogą bo w sumie powinno im na tym zależeć to zmień np na HomePay, DotPay, CashBill


RE: Podpięcie mikropłatności pod www - matig - 18-09-2015 22:46

z simpay zrezygnowałem, bo ni w ząb nie wiem co i jak tam. W cashbill niestety na razie mają za dużo zleceń i pracy , zerknę jeszcze na te 2 pozostałe co nitram podałeś.