Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maksymalizowanie zysków z używania MC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Maksymalizowanie zysków z używania MC (/Temat-Maksymalizowanie-zyskow-z-uzywania-MC-121138)

Strony: 1 2


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Shadow271 - 14-09-2015 18:49

(14-09-2015 18:46)Sahya napisał(a):  
(14-09-2015 17:58)Shadow271 napisał(a):  
(14-09-2015 17:38)Sahya napisał(a):  Paidverts? No nie mów, że robisz pierdyliard reklam po jakiejś setnej centa

bot robi

Ale capchte i tak musisz wpisywać 4

Ja tam nwm, nie mam tego plugina (nie mam premium na clickers.info)


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Criss323 - 14-09-2015 19:05

(14-09-2015 17:08)VinXin napisał(a):  Ja kupuję premium tylko po to, żeby mieć swobodny dostęp do kluczy i pluginów - clickers.info

Na żadnych buxach nie opłaca się według mnie inwestować w premium z jednego powodu - nie wiemy kiedy padnie a wyrastają jak grzyby po deszczu. Maksymalizowanie zysków = minimalizowanie potencjalnych strat, a stratą byłoby kupno premium w serwisie, który zaraz padnie.

Co do tych co mi wypłaciły to jest ich około 100+ i niezbyt mam czasu przepisywać wszystkiego bo zaczynam robić zaplecze pod PPI i skracanie. Podrzuciłbym plik sites, ale nigdy go nie sprzątam, więc jest dość duży bajzel.

Z pamięci teraz mogę podrzucić nazwy serwisów na 100% wypłacalnych bo te akurat pamiętam - często wypłacam i to od jakiegoś czasu :

cashcamel, cashnhits, cashtravel, crisclix, feclix, paidtoclick, paidverts, scarlet-clicks, successbux, trafficmonsoon, useclix, warofclicks, Esclicks, bucks4shares.
To rzuć chociaż screena. Sory ze cie tam mecze ale sam będę tego szukał z pół roku.


Odp: Maksymalizowanie zysków z używania MC - jupp82 - 14-09-2015 21:20

Dobry Czlowieku niech Ci Bozia (Allach,Jahwe,Budda,etc.etc) w Dzieciach wynagrodzi (tylko w jakosci nie w ilosciWink) trud podzielenia sie Twoja Tajemna wiedza dotyczaca MC! Dzieki!

Tapnięte....


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - VinXin - 15-09-2015 02:35

(14-09-2015 17:38)Sahya napisał(a):  Paidverts? No nie mów, że robisz pierdyliard reklam po jakiejś setnej centa

Autocaptcha lub bardziej profesjonalnie - captcha solver - wtedy NIC nie musisz robić. Wersja darmowa - dziewczyna, brat, siostra impreza Paidverts ma to do siebie, że możesz captche wpisać i co parę minut, więc odpalam zazwyczaj jak coś czytam na necie - wpisanie captchy to sekunda, a mi się w tym czasie ładuje np kolejna strona etc.

(14-09-2015 19:05)Criss323 napisał(a):  To rzuć chociaż screena. Sory ze cie tam mecze ale sam będę tego szukał z pół roku.

Łatwiej Ci będzie ściągnąć WSZYSTKIE pluginy i samemu z czasem je przerzucać. Z jednego względu - oprócz tych podanych przeze mnie w poprzednim poście (z których większość jest na rynku rok lub dłużej) wszystkie inne zanim uzbierasz w nich minimum mogą już być scamami - zawalisz sobie tylko MC przeznaczony na te, które wypłacają. Jeżeli nadal chcesz mogę później zrobić ssa jak pójdę na górę na komputer, jednak moim zdaniem sens jest znikomy.

W tym przypadku ważna jest ilość.


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Criss323 - 15-09-2015 14:45

Jakbyś mógł to zrób te screeny.