Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maksymalizowanie zysków z używania MC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Maksymalizowanie zysków z używania MC (/Temat-Maksymalizowanie-zyskow-z-uzywania-MC-121138)

Strony: 1 2


Maksymalizowanie zysków z używania MC - VinXin - 13-09-2015 20:05

Witam,

sam zaczynałem swoją przygodę z zarabianiem przez internet od MC. Czytając temat poświęcony tej metodzie zarobku często widzę ludzi, którzy odpuszczają "bo nic się nie da zarobić bez armii refów". Jest to totalna bzdura - po zarabianiu przez 4 miesiące tą metodą doszedłem do momentu gdy moje zarobki wynoszą 100$ miesięcznie odliczając od tego koszty związane z premium. Z góry zaznaczam, że nie zajmuję się mentorowaniem w kwestii MC - jeżeli chcecie klucze etc odwiedźcie temat http://zarabiam.com/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233

Rozpiszę wszystko w punktach by w razie dodatkowych pytań łatwiej Wam było się do nich odnieść.

Podstawowe informacje :

1. Ta metoda nastawiona jest na ILOŚĆ nie na jakość. Jeżeli więc posiadasz tylko z 30-40 pluginów nie dziw się, że zarobki nie są duże. Używamy wszystkich dostępnych pluginów oferowanych przez ich twórcę.
2. Pierwszy miesiąc będzie najsłabszy - zakładanie kont, ściąganie pluginów i kreowanie kont zabiera nam trochę czasu, najlepiej rozbić to w czasie bo wgranie wszystkiego i ustawienie to kwestia paru godzin. Później odpalenie MC i przepisywanie captchy to kwestia około 5-10 minut (z tym, że są pluginy typu cashcamel, paidverts etc które tego czasu potrzebują o wiele więcej).
3. W międzyczasie pluginy są updateowane, wyłączane przez admina etc. Należy je wtedy bezzwłocznie wymienić na najnowszą wersją.
4. KAŻDY będzie miał inne zarobki zależnie od podejścia do tematu i tego jak wykorzystuje MC.

Metody maksymalizacji zarobków :

1. Posiadaj DWA programy MC z podziałem pluginów na te, które Ci już wypłaciły i na te z których nie dostałeś wypłaty, nie zebrałeś kasy lub są SCAMAMI.
2. NIE USUWAJ pluginów, które według ludzi są SCAMAMI - pierwsza zasada scamów - wypłaty wybiórcze. Nie płacą wszystkim tylko niektóym osobom - możliwe, że Tobie wypłacą. Nawet jeżeli nie wypłacą to możesz anulować wypłatę (po minimum 2 tygodniach czekania - maksymalnie miesiąc) i użyć tych środków na zakup reklamy. Mimo, że ten traffic jest dość śmieciowy tak czy siak przedstawia jakąś wartość - od Was zależy jak to wykorzystacie.
3. Pluginy usuwaj TYLKO w momencie gdy strona padła - ten sposób i tak jest półautomatyczny a w większości scamów program klika bez naszej ingerencji - wpisywania captchy.
4. Wypłacaj zawsze w momencie uzyskania minimum, nawet jeżeli strona wypłaciła już Ci wiele razy - w tym biznesie nigdy nie znasz dnia ani godziny, a pewne wieloletnie serwisy można policzyć na palcach jednej ręki.
5. Jeżeli serwis oferuje wypłatę TYLKO po wpłacie lepiej wykorzystać uzbierane fundusze na reklamę - zasada jest zazwyczaj wpłać daną sumę, wypłać 120%. Czyli wpłać 4$ wypłać 4,80$. Od tego oczywiście odliczamy koszty wysłania środków i wyjdzie nam, że wyjdziemy praktycznie na zero + jest duża szansa, że po wpłacie nie wypłacimy środków. Reklama w tym momencie jest o wiele więcej warta niż ten dolar, który może uzyskamy.
6. Procesory płatności wpisuj zawsze ZANIM wypłacasz (czasami musimy przez to czekać 24h). Dlaczego? Jeżeli w międzyczasie dostaniesz bana za MC możesz otworzyć nowe konto z innego ip. W przypadku gdy konto płatności podałeś na początku, jest ono w bazie danych i nie wypłacą Ci środków - zbanowanie kolejnego konta. Takie małe zabezpieczenie - dmuchanie na zimne.
7. Nie masz w danym dniu czasu? W tym momencie ze względu na zabieg z punktu 1 odpalasz tylko te pluginy, które Ci już wypłaciły. Dzięki temu masz tylko kilka, kilkanaście pluginów i możesz spokojnie przygotowywać się do wyjścia, pisać pracę na komputerze etc.
8. NIGDY nie podchodź do sprawy - ktoś mi tam powiedział, napisał lub stwierdził, że dana strona jest w 100% wypłacalna a okazała się scamem i jesteś oburzony. Pomiędzy wypłatami jest paręnaście dni przerwy - w tym czasie program mógł stać się scamem.
9. Część programów oferuje dość marne pieniądze (ale zawsze) za reklamowanie serwisu - tak więc umieść baner na swoim hostingu zdjęć, blogu i w innych miejscach - zawsze coś wpadnie dodatkowo.
10. Nie traktuj MC jako osobnej metody zarobku - każda z metod zarobkowych opiera się na ruchu sieciowym w takim lub innym względzie. Nawet ruch śmieciowy na większą skalę jest dość pomocny i potrafi przynieść zyski. Tak więc tam gdzie nie wypłacisz pieniędzy wykorzystaj pieniądze na reklamę czego tylko chcesz.

Zarabianie w sieci polega na wykorzystywaniu swojej wiedzy i umiejętności. Jeżeli chcesz zarabiać musisz pamiętać - nawet względnie niepożądane rzeczy (jak program okazujący się SCAMEM) da się obrócić w plus. Jeżeli nie jesteś pomysłowy, nie masz samozaparcia i nie dążysz do poszerzania swojej wiedzy nie licz na to, że zaczniesz zarabiać kokosy.

PS. Mimo, że większość to według mnie podstawowe i oczywiste rzeczy mogą takie nie być dla osób dopiero zaczynających "przygodę" z używaniem MC. Mam nadzieję, że komuś przyda się ten mini poradnik.


Odp: Maksymalizowanie zysków z używania MC - mintek14 - 13-09-2015 21:54

100$ miesięcznie z dwóch MC odpalonych ? Pewnie liczysz z refami, bez to nawet 150zl miesięcznie nie wyjdzie

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Zaperr44 - 13-09-2015 22:26

Nie,że ci nie wierzę ale wstaw screen wypłaty z tym 100$ Jerk


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - VinXin - 13-09-2015 23:17

[Obrazek: MC_zarobki.jpg]

Żeby Wam ułatwić - z tego okresu jest dokładnie 70,24$ na obu procesorach - przeliczanie z funtów na dolary po zaniżonym kursie na Payzie. Po normalnym wychodzi ponad 80$. Nie muszę Wam chyba tłumaczyć jak działa średnia. I nie posiadam żadnych refów oprócz tych w WoC za WarCoiny. Pierwszy i ostatni raz wrzucam jakiekolwiek screeny - nie mam czasu na udowadnianie wszystkiego tym, którzy i tak nie uwierzą Smile

Pozdrawiam.


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - mintek14 - 14-09-2015 14:12

Na których stronach kupujesz premium ?


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Criss323 - 14-09-2015 14:41

Czekałem na to od kilku miesięcy. Jakbyś mógł to wypisz te które Ci wypłaciły a w których wykupujesz premium. A za ten poradnik leci reput.


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - VinXin - 14-09-2015 17:08

Ja kupuję premium tylko po to, żeby mieć swobodny dostęp do kluczy i pluginów - clickers.info

Na żadnych buxach nie opłaca się według mnie inwestować w premium z jednego powodu - nie wiemy kiedy padnie a wyrastają jak grzyby po deszczu. Maksymalizowanie zysków = minimalizowanie potencjalnych strat, a stratą byłoby kupno premium w serwisie, który zaraz padnie.

Co do tych co mi wypłaciły to jest ich około 100+ i niezbyt mam czasu przepisywać wszystkiego bo zaczynam robić zaplecze pod PPI i skracanie. Podrzuciłbym plik sites, ale nigdy go nie sprzątam, więc jest dość duży bajzel.

Z pamięci teraz mogę podrzucić nazwy serwisów na 100% wypłacalnych bo te akurat pamiętam - często wypłacam i to od jakiegoś czasu :

cashcamel, cashnhits, cashtravel, crisclix, feclix, paidtoclick, paidverts, scarlet-clicks, successbux, trafficmonsoon, useclix, warofclicks, Esclicks, bucks4shares.


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Sahya - 14-09-2015 17:38

Paidverts? No nie mów, że robisz pierdyliard reklam po jakiejś setnej centa


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Shadow271 - 14-09-2015 17:58

(14-09-2015 17:38)Sahya napisał(a):  Paidverts? No nie mów, że robisz pierdyliard reklam po jakiejś setnej centa

bot robi


RE: Maksymalizowanie zysków z używania MC - Sahya - 14-09-2015 18:46

(14-09-2015 17:58)Shadow271 napisał(a):  
(14-09-2015 17:38)Sahya napisał(a):  Paidverts? No nie mów, że robisz pierdyliard reklam po jakiejś setnej centa

bot robi

Ale capchte i tak musisz wpisywać 4