Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! (/Temat-Zapytanie-o-Aplikacje-Fb-ostatni-krok-121135)



Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - kukiz87 - 13-09-2015 19:20

Witam Smile zrobiłem aplikacje fb sam bez zadnych pomocy itp , apka wróciła mi jednak ze sprawdzenia tylko z jednym błedem z którym mam problem a mianowicie Fb chce screena z udostepnionym wpisem przez apke , ale jak mam to zrobić skoro public actions jest dopiero po sprawdzeniu apki ? mam skrypt do obsługiwania apki , mam tam fejkowe konta oraz te testowe z developers fb i nie udosatepnia mi , jak mam to sobie udostepnic tak aby mieć screena i im wysłać ? pomoże ktoś ?


RE: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - steel123 - 13-09-2015 19:26

Swoja drogą nie wiem jak ją daleś do sprawdzenia "publish actions" skoro nie zrobileś testu publikacji, chyba ze sam o tym nie wiesz a zrobiles tylko ze screen'a nie masz.
Sprawdź dokładnie.


RE: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - Ascoran - 13-09-2015 19:59

Dziwne, u mnie jeszcze nigdy nie prosili o screena z udostępnionym postem chyba coś źle zrozumiałeś :-)

publish actions nie musi być zatwierdzony żeby zrobić takowy "test" wystarczy użyć tego samego konta na którym tworzyłeś aplikacje tyle że przy pytaniu o uprawnienie wyskoczy Ci komunikat że dane uprawnienia są jeszcze niezaakceptowane ale będzie działać u Ciebie - natomiast z innych kont niż właściciel aplikacji do momentu akceptacji uprawnień nie będzie działać (chyba że dodasz jakieś inne konto fb jako testera - wtedy jeszcze na jego koncie będzie to działać).

Chyba wystarczająco jasno opisałem Smile

Pozdrawiam


RE: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - kukiz87 - 13-09-2015 20:51

ok jedna rzecz mi tylko jeszcze powiedzcie , czyli przez skrypt Facebook Viral App od yougapi powinno normalnie sie dodac na testowym koncie lub na moim real ?


RE: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - Xenomi - 13-09-2015 21:14

(13-09-2015 20:51)kukiz87 napisał(a):  ok jedna rzecz mi tylko jeszcze powiedzcie , czyli przez skrypt Facebook Viral App od yougapi powinno normalnie sie dodac na testowym koncie lub na moim real ?
tak


RE: Zapytanie o Aplikacje Fb ostatni krok ! - Ascoran - 14-09-2015 14:30

(13-09-2015 20:51)kukiz87 napisał(a):  ok jedna rzecz mi tylko jeszcze powiedzcie , czyli przez skrypt Facebook Viral App od yougapi powinno normalnie sie dodac na testowym koncie lub na moim real ?

Dać się da ale na 99% na takowym skrypcie Ci nie akceptują - chyba że trochę poprzerabiasz dodawanie posta żeby było zgodne z regulaminem fb Smile