Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie (/Temat-Wymiana-bank-skrill-z-korzyscia-dla-Ciebie-121124)



Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 13-09-2015 17:28

Witam

Polega to na wymianie mojej kasy ze skrilla na Twojego skrilla w zamian na moje konto bankowe.
Posiadam konto w Alior. W grę wchodzi również bluecash (pokrywam przelew) Podkreślam TYLKO alior lub szybki przelew (bluecash)
Jeśli chodzi o Twój zarobek to polega on na tym ze wysyłając mi 100zl na konto bankowe dostajesz 110zl (jeśli również masz Alior) na skrill bądź 115 jeśli przelewasz bluecash'em.
Wymiany są tylko na taką stawkę póki co(wielokrotność 100zl), jeśli coś się zmieni powiadomię w temacie!


Pytanie jak będzię przebiegała wymiana?

Piszesz do mnie na PM lub gg: 4453837
Robimy małą weryfikację że Ty to Ty
Dogadujemy się co do sumy.
Jeśli wszystko jest ok to piszesz w temacie ze będziesz robił wymianę na taką sumę.
Wysyłasz pieniądze na mój bank
Po potwierdzeniu robię przelew na Twój skrill.
Po zakończeniu wymiany piszemy komentarz oraz dajemy reputa.

Zaufanym wyślę jako pierwszy

stan konta na dzień dzisiejszy - 1000zl


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - ShuQi - 14-09-2015 11:50

Wprawdzie wysyła jako pierwszy(zaufanym Jerk2), ale jak wiadomo radzę uważać.


Nowe konto z maja, a szkoda potem czasu i nerwów na pisanie w "scamie" Wink

Czy te wymiany masz że tak powiem "od ręki" czyli pisze i wymieniamy, czy może kilka razy w tygodniu Ci się trafia i dopiero wtedy piszesz i wymieniamy?


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 14-09-2015 13:58

(14-09-2015 11:50)ShuQi napisał(a):  Wprawdzie wysyła jako pierwszy(zaufanym Jerk2), ale jak wiadomo radzę uważać.


Nowe konto z maja, a szkoda potem czasu i nerwów na pisanie w "scamie" Wink

Czy te wymiany masz że tak powiem "od ręki" czyli pisze i wymieniamy, czy może kilka razy w tygodniu Ci się trafia i dopiero wtedy piszesz i wymieniamy?

Dla bezpieczeństwa może być wystawiona aukcja allegro. Ja rozumiem że mało kto ufa przez internet a jeszcze komuś takiemu jak ja czyli krótki staż i brak repu... ale to przyjdzie z czasem.

co do środków to różnie bywa. Posiadam kartę skrill więc będą dni gdzie nie będę potrzebował robić takich transakcji.

Edytuje 1 post i będę podawał stan konta skrill. Jakby były jakieś pytania to śmiało.


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - xavi512 - 14-09-2015 16:51

Wysyłka na PayPal nie interesuje?


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 14-09-2015 18:38

(14-09-2015 16:51)xavi512 napisał(a):  Wysyłka na PayPal nie interesuje?

tylko konto bankowe , pozdrawiam


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - Vi'za'vi - 14-09-2015 20:23

wszystko ok, polecam Wink


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - adis663 - 14-09-2015 23:08

Wszystko okej, POLECAM! Big Grin


Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - surfer0700 - 21-11-2015 12:35

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.