Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Appki - Czy to koniec? - nicooo - 14-09-2015 15:16

(14-09-2015 15:02)Lotheo napisał(a):  Jeśli, to jest apka Maga, to zastanawia mnie tylko dlaczego Karcz nie zakazał promowania się na czyjejś śmierci. Aż tak na prawdę chodzi tylko i wyłącznie o hajs jaki z tego mają? Leadmore wprowadził zakaz promowania czyjejkolwiek śmierci. Bardzo dziwię się ekipie HC, że pozwala na coś takiego. Jest to bardzo przykre, ale mam nadzieję, że każdego życie zweryfikuje prędzej, czy później.

Przecież promując apke (zbiera tokeny) nie musi mieć podpiętego żadnego linku z HC lub innego serwisu....


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 14-09-2015 15:17

(14-09-2015 15:02)Lotheo napisał(a):  Jeśli, to jest apka Maga, to zastanawia mnie tylko dlaczego Karcz nie zakazał promowania się na czyjejś śmierci. Aż tak na prawdę chodzi tylko i wyłącznie o hajs jaki z tego mają? Leadmore wprowadził zakaz promowania czyjejkolwiek śmierci. Bardzo dziwię się ekipie HC, że pozwala na coś takiego. Jest to bardzo przykre, ale mam nadzieję, że każdego życie zweryfikuje prędzej, czy później.

Zakaz śmierci na playerach itp Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - Shadow271 - 14-09-2015 15:21

(14-09-2015 15:02)Lotheo napisał(a):  Jeśli, to jest apka Maga, to zastanawia mnie tylko dlaczego Karcz nie zakazał promowania się na czyjejś śmierci. Aż tak na prawdę chodzi tylko i wyłącznie o hajs jaki z tego mają? Leadmore wprowadził zakaz promowania czyjejkolwiek śmierci. Bardzo dziwię się ekipie HC, że pozwala na coś takiego. Jest to bardzo przykre, ale mam nadzieję, że każdego życie zweryfikuje prędzej, czy później.

taa... tak samo jak na eforsie zabronili promowania jakiegoś tam wydarzenia sportowego, z jakiego pp znalazłem najwięcej linków? z eforsy...


RE: Appki - Czy to koniec? - wojtek113 - 14-09-2015 15:22

(14-09-2015 15:02)Lotheo napisał(a):  Jeśli, to jest apka Maga, to zastanawia mnie tylko dlaczego Karcz nie zakazał promowania się na czyjejś śmierci. Aż tak na prawdę chodzi tylko i wyłącznie o hajs jaki z tego mają? Leadmore wprowadził zakaz promowania czyjejkolwiek śmierci. Bardzo dziwię się ekipie HC, że pozwala na coś takiego. Jest to bardzo przykre, ale mam nadzieję, że każdego życie zweryfikuje prędzej, czy później.

Nie promował raczej żadnego programu. Zapewne to było nastawione tylko pod tokeny, więc moim zdaniem nie mieli powodu, aby mu tego zakazać. FB odpocznie teraz i bardzo dobrze Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - Lotheo - 14-09-2015 15:33

Faktycznie. Dawno się tym nie interesowałem i pomyliło mi się (nie wiem czemu) po prostu zbieranie tokenów do apki z najzwyklejszą viralką z wiadomościami i playerem video. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Grunt, to umieć przyznać się do błędu Smile

Przepraszam Karcza i całą ekipę HC, choć nie wiem, czy to przeczytają Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 14-09-2015 20:13

Ale coś zarobki idą na appkach, jakiś ziomek na LeadSales zarobił dziś 2,5k


RE: Appki - Czy to koniec? - steel123 - 14-09-2015 20:15

(14-09-2015 20:13)Lajkus napisał(a):  Ale coś zarobki idą na appkach, jakiś ziomek na LeadSales zarobił dziś 2,5k
Ida idą...
Wczoraj ktoś 744zl 3,5k wizyt wiec idą a watpie ze spamowal 2-3k tokenami.


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 14-09-2015 20:30

Ciekawe czy bany lecą z automatu czy przez zgłoszenia


RE: Appki - Czy to koniec? - Szrejter - 14-09-2015 20:34

Fb to wiekszosc boty majace algorytm. Bany nie leca jak sie korzysta z glowa Wink


RE: Appki - Czy to koniec? - Shadow271 - 14-09-2015 20:36

(14-09-2015 20:30)Lajkus napisał(a):  Ciekawe czy bany lecą z automatu czy przez zgłoszenia

są zgłoszenia > bot weryfikuje > jest ban lub nie