Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Appki - Czy to koniec? - warinka - 24-10-2015 09:07

Jeżeli macie aplikacje tworzone przez kogoś a potem używacie jej w całkiem inny sposób niż założono to się nie dziwcie Smile Pozdro dla kumatych


RE: Appki - Czy to koniec? - Raster96 - 24-10-2015 11:13

(24-10-2015 09:07)warinka napisał(a):  Jeżeli macie aplikacje tworzone przez kogoś a potem używacie jej w całkiem inny sposób niż założono to się nie dziwcie Smile Pozdro dla kumatych
Trzeba było jeszcze dodać - "z fartem". beka

Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia, każda aplikacja jest przeznaczona do publikowania postów, więc chyba nie ma różnicy jaki link wkleimy, bo to jest jakiś algorytm, nikt ręcznie nie blokuje aplikacji, więc tym bardziej nikt nie sprawdza co postujemy.


RE: Appki - Czy to koniec? - warinka - 24-10-2015 14:32

(24-10-2015 11:13)Raster96 napisał(a):  
(24-10-2015 09:07)warinka napisał(a):  Jeżeli macie aplikacje tworzone przez kogoś a potem używacie jej w całkiem inny sposób niż założono to się nie dziwcie Smile Pozdro dla kumatych
Trzeba było jeszcze dodać - "z fartem". beka

Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia, każda aplikacja jest przeznaczona do publikowania postów, więc chyba nie ma różnicy jaki link wkleimy, bo to jest jakiś algorytm, nikt ręcznie nie blokuje aplikacji, więc tym bardziej nikt nie sprawdza co postujemy.
Twoim zdaniem. Widzę, że kompletnie nic nie wiesz po za tym, że aplikacje są i służą do publikowania. Jest dużo czynników wpływających na żywotność aplikacji. I to co publikujesz ma najmniejszą wagę podczas sprawdzania Wink farta życzę takim jak Ty, a ludziom którzy wiedzą co robią mogę jedynie życzyć, aby robili to co robią i nigdy nie poddali się pokusie jakiejkolwiek kasy za tutorial 'jak zarabiam na fejsie step by step' nawet jakbyście mu płacili 10k za ten poradnik.


RE: Appki - Czy to koniec? - chomik3 - 24-10-2015 14:44

Jakby ktoś sobie nie radził z postowaniem to kupię apki z tokenami - oczywiście w normalnych cenach a nie takich sprzed miesiąca


RE: Appki - Czy to koniec? - Arczit - 23-11-2015 12:40

Szkoda że ludzie wypalają taką fajną nisze przez swoją głupotę.


RE: Appki - Czy to koniec? - radek0389 - 23-11-2015 18:55

Witam, jeśli mam aplikację z zatwierdzonym publish_actions, ale przez to że nie zaktualizowałem regulaminu strony i polityki prywatności (nie dodałem poprawnego linku), facebook zmienił mi status apki z live na development mode, to teraz po aktualizacji od razu mogę zamienić apkę na żywą? Czy trzeba czekać na jakiś przegląd pracownika fb?