Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 13-09-2015 12:36

(13-09-2015 12:35)Lajkus napisał(a):  Skoro tak naprawdę fejsowi to przeszkadza to czemu nie usunął tego uprawnienia ?
Bo nie tylko "earnerzy" jej używają..


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 13-09-2015 12:39

To wiem.. Ale mogą po prostu nie przyjmować i tyle Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 13-09-2015 12:41

(13-09-2015 12:39)Lajkus napisał(a):  To wiem.. Ale mogą po prostu nie przyjmować i tyle Smile
Nie muszą odrzucać. W reviewie są permisje których nie da się uzyskać, są one dostępne tylko dla firm, więc jakby fb chciał to by też tak mógł zrobić z publish_actions.

Jest też możliwość zmniejszenia zasięgu (co jest już widoczne) lecz tutaj leci się na ilość, więc to nie wypali.


RE: Appki - Czy to koniec? - jagan - 13-09-2015 12:54

Może mnie zmieszacie z resztkami godności ale moje zdanie jest jednoznaczne: I DOBRZE!

Dlaczego tak twierdzę?

Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.

Każda sytuacja jednak ma 2 strony medalu - taki spam się w tej formie ukrócił, gimby tracą metodę na hajs z nieba a mądrzy ludzie będą mięli otwartą furtkę na zebranie dobrej jakości ruchu.


RE: Appki - Czy to koniec? - steel123 - 13-09-2015 12:57

Popieram


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 13-09-2015 13:03

(13-09-2015 12:54)jagan napisał(a):  Może mnie zmieszacie z resztkami godności ale moje zdanie jest jednoznaczne: I DOBRZE!

Dlaczego tak twierdzę?

Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.

Każda sytuacja jednak ma 2 strony medalu - taki spam się w tej formie ukrócił, gimby tracą metodę na hajs z nieba a mądrzy ludzie będą mięli otwartą furtkę na zebranie dobrej jakości ruchu.

Nie rozumiem odpowiedzi do 1k postów. Ograniczyli zasięg tylko do 1tyś postów ? Wczoraj wysyłałem z 15tys tokenów i poszło na 15k Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 13-09-2015 13:12

(13-09-2015 12:54)jagan napisał(a):  Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.
Ale gdyby osoby działały z głową to rynek utrzymałby się dłużej i każdy zarobiłby więcej.


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 13-09-2015 13:15

(13-09-2015 13:12)ClassAxion napisał(a):  
(13-09-2015 12:54)jagan napisał(a):  Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.
Ale gdyby osoby działały z głową to rynek utrzymałby się dłużej i każdy zarobiłby więcej.

Jest teraz jakaś szansa dla aplikacji z subami ? Czy raczej każde będą szły po "młotek" - bana


RE: Appki - Czy to koniec? - steel123 - 13-09-2015 13:17

(13-09-2015 12:54)jagan napisał(a):  Może mnie zmieszacie z resztkami godności ale moje zdanie jest jednoznaczne: I DOBRZE!

Dlaczego tak twierdzę?

Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.

Każda sytuacja jednak ma 2 strony medalu - taki spam się w tej formie ukrócił, gimby tracą metodę na hajs z nieba a mądrzy ludzie będą mięli otwartą furtkę na zebranie dobrej jakości ruchu.

(13-09-2015 13:15)Lajkus napisał(a):  
(13-09-2015 13:12)ClassAxion napisał(a):  
(13-09-2015 12:54)jagan napisał(a):  Wszystko kiedyś musi się skończyć, w przypadku aplikacji taka sytuacja była do przewidzenia, ileż można widzieć na tablicy spam i czuć się jak na jakimś portalu dla małolatów (zginęła moja siostra, znaleziono złoty pociąg, etc.) - władze Facebooka zareagowały ponieważ dziwne byłoby gdyby to samowolnie działało bez zająknięcia, a założę się że od dawna kadra programistów się nad tym głowiła coby pełnowartościowe aplikacje nie ucierpiały, dlatego ograniczyli to do 1k postów - proste.
Ale gdyby osoby działały z głową to rynek utrzymałby się dłużej i każdy zarobiłby więcej.

Jest teraz jakaś szansa dla aplikacji z subami ? Czy raczej każde będą szły po "młotek" - bana


Co wy macie z tym czarnym myśleniem? testuj i sprawdzaj jesli masz czas, zarobisz to Twoje, znajdziesz pomysł to będziesz zarabiał.
Sadze ze 200-500zl jest realne / dzien i to bez problemu


RE: Appki - Czy to koniec? - szpilmen - 13-09-2015 13:19

Są plusy i minusy tej sytuacji. Apki się nigdy nie skończą lecz będą lepsze zabezpieczenia. Wielki plus jest taki że fejs pozbył się gimbusów piszących o śmierci ojca/matki/prezydenta i kto wie jeszcze kogo.

Teraz zostanie garstka earnerów, która poradzi się z obecnymi zabezpieczeniami i przynajmniej rynek odpocznie Smile

@up.
Ja też tak uważam że 200-500zł dziennie jest to ugrania.