Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Appki - Czy to koniec? - warinka - 01-10-2015 19:18

Powiem tak, aplikacji nie banuje jakiś Mateusz z działu Security fejsbuka tylko ulepszony algorytm, który ciągle analizuje zgłoszenia i to w jaki sposób aplikacja jest używana. Więc nie liczył bym, że za dwa miesiące fejsbuk wróci do starych wersji algorytmów, bo to byłoby głupie i nielogiczne.
Więc albo aplikacje będą używane według regulaminu i w sposób opisywany podczas tworzenia aplikacji i ich praw lub po prostu będą banowane. Zrozumcie to i nie pytajcie już o to bo szkoda czasu. Zajmijcie się zarabianiem jak należy bo chyba niektórzy z was mają i będą mieli srogi przestoj w zarabianiu.
Aplikacje mogą być dla mnie nawet po 5 zł i wbrew pozorom im to nie zaszkodzi tak jak myślicie. Kumaci ludzie lada moment skumaja o co chodzi i kto będzie zarabiał ten będzie, a subowi wyjadacze niech pokażą na co ich stać ; )))
Pozdrawiam


RE: Appki - Czy to koniec? - Mauorycy - 01-10-2015 20:12

(01-10-2015 19:18)warinka napisał(a):  Powiem tak, aplikacji nie banuje jakiś Mateusz z działu Security fejsbuka tylko ulepszony algorytm, który ciągle analizuje zgłoszenia i to w jaki sposób aplikacja jest używana. Więc nie liczył bym, że za dwa miesiące fejsbuk wróci do starych wersji algorytmów, bo to byłoby głupie i nielogiczne.
Więc albo aplikacje będą używane według regulaminu i w sposób opisywany podczas tworzenia aplikacji i ich praw lub po prostu będą banowane. Zrozumcie to i nie pytajcie już o to bo szkoda czasu. Zajmijcie się zarabianiem jak należy bo chyba niektórzy z was mają i będą mieli srogi przestoj w zarabianiu.
Aplikacje mogą być dla mnie nawet po 5 zł i wbrew pozorom im to nie zaszkodzi tak jak myślicie. Kumaci ludzie lada moment skumaja o co chodzi i kto będzie zarabiał ten będzie, a subowi wyjadacze niech pokażą na co ich stać ; )))
Pozdrawiam

+ dodam jeszcze, że najprawdopodobniej nowy algorytm śledzi, a właściwie zwraca większą uwagę na usunięcia postów z tablicy przez danego użytkownika.
Zapostujesz 1k tokenów w kilka minut...a chwilę później 200-300 osób z automatu usunie Twój post ze swojej tablicy...(jak nie więcej).
Ciężko będzie się przed takimi działaniami uchronić Big Grin


RE: Appki - Czy to koniec? - MatiMaister - 01-10-2015 23:43

Skoro już zaistniała tego typu sytuacja, to jest wręcz pewnie, że nie będzie tak jak wcześniej. Facebook wprowadził lepsze zabezpieczenia i raczej (niestety) ciężko będzie to obejść.

Kolejna sprawa.
Jakość spamu oczywiście ma duże znaczenie, nie zaprzeczam, ale przestańcie być hipokrytami i nie piętnujcie za każdym razem tego, że ktoś spamował takim czy owakim linkiem. Spam to jest spam i zawsze będzie niechcianym syfem, który będzie usuwany i zgłaszany niezależnie od tego jakiej był treści facepalm Wszyscy zbieraliście te tokeny w jakiś konkretny sposób i wszyscy z nich korzystaliście, a teraz jak się czyta niektórych, to można dojść do wniosku, że jest jakaś wąska grupa super pro earner'ów, którzy w lśniącej zbroi i na białym koniu, rozsyłali ludziom na tablicy święte obrazki z Jezuskiem i prośbą o wysłanie SMS'a co łaska. I to oni stanowią elitę i topkę i tylko oni mogą zarabiać, bo reszta to źli spamerzy, którzy spamują brzydko. Panowie dajcie spokój, jestem ciekaw skąd wam się na tych aplikacjach te setki tysięcy tokenów wzięły Lol

Spam to jest spam, natomiast liczy się to, żeby zachować po pierwsze zdrowy rozsądek i umiar, a po drugie do wykonywanej pracy przykładać maksimum staranności i nie robić fuszerki.
Nic, tak jak brak umiaru, fuszera i prymitywne niechlujne metody, nie szkodziły całemu naszemu biznesowi. Jak już coś robisz, to rób to chociaż starannie i z wyczuciem !
Wiele osób dorwało metodę i nie potrafiło z niej starannie korzystać i nie chodzi tutaj o tematykę ich spamu, która faktycznie czasem zakrawała na debilizm totalny. Ale nawet jeśli na tych debilizmach mieli wyniki, to i tak nie mieli umiaru w korzystaniu z tego.
Inną kwestią jest też masowe rozpowszechnianie metod i narzędzi za grosze. Wiemy o co chodzi i do czego to doprowadzało.

AnnaKa napisał, że wszyscy jedziemy na jednym wózku Większość i tak tego nie rozumie i pazernie patrzy na swój interes, kosztem wszystkiego i wszystkich w myśl zasady ,,po nas chociażby i potop''. Fajnie jest jeśli udaje się zgadać z kumatymi ludźmi, którzy nie cierpią na jakieś forumowe choroby, potrafią porozmawiać, wzajemnie się zmotywować, wymienić poglądy i pomóc sobie. Pieniądz nie ucieka, starczyło i starczy dla każdego jak widać, do tej pory każdy kto umiał trochę się wysilić, popracować, pomyśleć i miał też trochę szczęścia właśnie spotkać normalne osoby, to potrafił zarobić nie piernicząc nikomu biznesu. Zawsze będzie się trafiał margines w postaci cwaniaczków, złodziei, czy sępów, ale kij z nimi. Niech chociaż Ci, którym chce się pracować, będą normalni Wink

A co będzie dalej, to nie wiem. Trzeba popatrzeć, pomyśleć, poczekać. Jedni twierdzą, że to koniec, inni, że ciągle można. Pewnie są też tacy, którzy w ogóle się tym nie przejmują i już mają plan jak się z tym uporać. Zobaczymy.


RE: Appki - Czy to koniec? - steel123 - 01-10-2015 23:49

Po prostu skończy się spamowanie tokenami rzędu 50-100tysięcy albo więcej i oglądanie 4 cyfrowych dniówek albo i lepszych a takowe były. Spryt,kombinowanie i myślenie. Reasumując te kwoty po 20-50,70tysięcy / miesiąc. Jak był czas i chęc i trochę szczęścia to przychodziły łatwo wystarczy że jedna aplikacja stała 1-2 tygodnie i już zysk był odczuwalny i zachęcał do dalszego zbierania tokenów. Nawet jeśli zbanowali aplikację fundusze były tak duże że każdemu się "dalej chciało " co teraz będzie odwrotnością Smile
Zarabianie będzie dalej, dalej będą miesiace po 10-20tysięcy ale już nie po 50 albo i więcej , to pewne Smile Fakt topka popularnego Hotcash'a zmalała w oczach oby się to odbudowało
PS: Już kilka metod jest jak obchodzić owe zabezpieczenia nie tracąc aplikacji po jednym czy dwóch dniach, więc chyba nie ma tragedii, facebook'a jeszcze nikt nie wyłączył :- )


RE: Appki - Czy to koniec? - mattmaster - 13-10-2015 10:06

Z mojego doświadczenia mogę się podzielić, że wzięli się za apki. Usuwają szybciej niż kiedyś Sad Nawet używając aplikacji rozsądnie, to i tak max tydzień wytrzymuje..


RE: Appki - Czy to koniec? - Apps - 13-10-2015 10:54

Bzdury totalne gadasz, wytrzymują cały czas nawet przy stałym użytkowaniu, tylko jak koledzy wcześniej piszą, trzeba trzymać się pewnych zasad, zachowań i względnego umiaru albo znajć sposoby na obejście zabezpieczeń.

Tylko jak zawsze po jakimś czasie znajdzie się młotek, który wszystkim za grosze udostępni sposób na ominięcie zabezpieczeń albo unikania bana i cała machina zacznie się na nowo bo FB nie pozwoli na lawinę spamerów, kilku akceptuje bo też na tym zarabia ale mrowisko postów "Mój kolega nie żyje itp" to już przesada.


RE: Appki - Czy to koniec? - Karewer - 13-10-2015 11:11

(13-10-2015 10:54)Apps napisał(a):  Bzdury totalne gadasz, wytrzymują cały czas nawet przy stałym użytkowaniu, tylko jak koledzy wcześniej piszą, trzeba trzymać się pewnych zasad, zachowań i względnego umiaru albo znajć sposoby na obejście zabezpieczeń.

Tylko jak zawsze po jakimś czasie znajdzie się młotek, który wszystkim za grosze udostępni sposób na ominięcie zabezpieczeń albo unikania bana i cała machina zacznie się na nowo bo FB nie pozwoli na lawinę spamerów, kilku akceptuje bo też na tym zarabia ale mrowisko postów "Mój kolega nie żyje itp" to już przesada.

Wątpię, że dojdzie do takiej sytuacji, bo w tej chwili będzie kłaniała się z pewnością znajomośc algorytmu fejsa i na pewno nie będzie to wyglądało tak jak do tej pory. To tak jak by ktoś napisał, że wypozycjonuje Ci stronę do top 1-3, bo zna algorytm google. Zawsze mnie to rozbrajało, bo nie ma takiej osoby na Ziemi, która by posiadała taką wiedzę oczywiście oprócz samych pracowników popularnego G.


RE: Appki - Czy to koniec? - Pentagon - 13-10-2015 12:04

kupiłem przedwczoraj dwie apki za 400zł i juz mi zablokowali 400stówy w dupe Sad


RE: Appki - Czy to koniec? - Apps - 13-10-2015 12:18

(13-10-2015 11:11)Karewer napisał(a):  Wątpię, że dojdzie do takiej sytuacji, bo w tej chwili będzie kłaniała się z pewnością znajomośc algorytmu fejsa i na pewno nie będzie to wyglądało tak jak do tej pory. To tak jak by ktoś napisał, że wypozycjonuje Ci stronę do top 1-3, bo zna algorytm google. Zawsze mnie to rozbrajało, bo nie ma takiej osoby na Ziemi, która by posiadała taką wiedzę oczywiście oprócz samych pracowników popularnego G.

Rozumiem, że znasz definicję słowa algorytm i wiesz, że jest możliwe wypracowanie określonego sposobu postępowania gwarantującego większe szanse na powodzenie, a w tym wypadku jest to nie pytanie "czy się da", a raczej "kiedy" więc większości pozostaje tylko czekanie :-)
Oczywiście nie mam tutaj na myśli pełnego rozpracowania algorytmu, bo takie jest nie możliwe :-)


RE: Appki - Czy to koniec? - zetorek933 - 20-10-2015 12:09

Witajcie. !
A zgodnie z regulaminem FB do czego można używać apek i tokenow. ?