Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 20-09-2015 08:12

(19-09-2015 20:52)Criss323 napisał(a):  Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi apkami, tokenami itd? W sensie jak to działa, co to są te apki i tokeny i jak się je tworzy?
Przeszukaj to forum bo masz tutaj x tematów na temat appek, nikt Ci raczej instrukcji, tutoriala, scenariusza nie napisze.

Pamiętajcie że pierw będzie Koniec Świata, a później Koniec Appek, więc konkurencja się zmniejszy.


RE: Appki - Czy to koniec? - Criss323 - 20-09-2015 19:15

(20-09-2015 08:12)ClassAxion napisał(a):  
(19-09-2015 20:52)Criss323 napisał(a):  Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi apkami, tokenami itd? W sensie jak to działa, co to są te apki i tokeny i jak się je tworzy?
Przeszukaj to forum bo masz tutaj x tematów na temat appek, nikt Ci raczej instrukcji, tutoriala, scenariusza nie napisze.

Pamiętajcie że pierw będzie Koniec Świata, a później Koniec Appek, więc konkurencja się zmniejszy.
Nie chodzi mi o to jak ją zrobić i zarabiać tylko o to co to wogóle jest. Pytam z ciekawości a nie z chęci kożystania.


RE: Appki - Czy to koniec? - ediMora - 22-09-2015 00:20

dni tego i tego się skończy spam na fb. Ale to potrzeba czasu l)


RE: Appki - Czy to koniec? - konek3 - 22-09-2015 13:07

Nic dziwnego, przecież teraz 3/4 tablicy to spam z testowaniem samsungów i inny shit...


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 22-09-2015 18:46

Kolega wyżej nic nie wie na ten temat, a nabijał posty ,by pewnie coś opchać Big Grin

Jak wam appki się sprzedają ?


RE: Appki - Czy to koniec? - Raster96 - 22-09-2015 18:47

Nie wiem czy zauważyliście, ale teraz gdy ukryjemy jakiś post na naszej tablicy, to pojawia się okienko ze zgłoszeniem:
Dlaczego nie chcesz widzieć tego zdjęcia?

Jest irytujące lub nieciekawe

Jestem na tym zdjęciu i to mi się nie podoba

Uważam, że nie powinno zostać zamieszczone na Facebooku

To spam

Wcześniej na 100% tego nie było. Myślę, że jest to jeden z głównych powodów przez które apki są szybciej blokowane. Teraz trzeba trochę pomyśleć co się udostępni i czy ludzie mogą być niezadowoloni z postu, który im udostępniamy.


RE: Appki - Czy to koniec? - DzejkobPL - 22-09-2015 19:13

(22-09-2015 18:47)Raster96 napisał(a):  Nie wiem czy zauważyliście, ale teraz gdy ukryjemy jakiś post na naszej tablicy, to pojawia się okienko ze zgłoszeniem:
Dlaczego nie chcesz widzieć tego zdjęcia?

Jest irytujące lub nieciekawe

Jestem na tym zdjęciu i to mi się nie podoba

Uważam, że nie powinno zostać zamieszczone na Facebooku

To spam

Wcześniej na 100% tego nie było. Myślę, że jest to jeden z głównych powodów przez które apki są szybciej blokowane. Teraz trzeba trochę pomyśleć co się udostępni i czy ludzie mogą być niezadowoloni z postu, który im udostępniamy.

Ja tą 'opcję' kiedyś widziałem - zgłaszając zdjęcie.

Ale nie wiem czy ona była w przypadku appek.


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 22-09-2015 20:03

(22-09-2015 18:47)Raster96 napisał(a):  Nie wiem czy zauważyliście, ale teraz gdy ukryjemy jakiś post na naszej tablicy, to pojawia się okienko ze zgłoszeniem:
Dlaczego nie chcesz widzieć tego zdjęcia?

Jest irytujące lub nieciekawe

Jestem na tym zdjęciu i to mi się nie podoba

Uważam, że nie powinno zostać zamieszczone na Facebooku

To spam

Wcześniej na 100% tego nie było. Myślę, że jest to jeden z głównych powodów przez które apki są szybciej blokowane. Teraz trzeba trochę pomyśleć co się udostępni i czy ludzie mogą być niezadowoloni z postu, który im udostępniamy.

Faktycznie :O Tego na bank nie było


RE: Appki - Czy to koniec? - Raster96 - 22-09-2015 20:29

@[DzejkobPL] Tak, taka opcja pojawiała się przy zgłaszaniu czegokolwiek - linku, zdjęcia itd, ale teraz pojawia się przy ukrywaniu postu na naszej tablicy, więc jeśli ktoś ukrywa post, to automatycznie pojawia mu się menu do "zgłaszania" postu, a domyślam się, że ludzie myślą, że muszą coś wybrać i tym samym zgłaszają post - aplikację.


RE: Appki - Czy to koniec? - warinka - 22-09-2015 21:20

Przecież osoba która ma coś niechcianego na swojej tablicy to nie ukrywa postu tylko go usuwa myśl czasem.