Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Appki - Czy to koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Appki - Czy to koniec? (/Temat-Appki-Czy-to-koniec-121104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 13-09-2015 11:57

Siemka, nie wiedziałem gdzie dać tego posta, ale chciałbym rozwinąć dyskusje z osobami które zarabiały pieniążki na aplikacjach z publish_actions. Poszło mi i wam jak wiemy kilkadziesiąt tysięcy tokenów. Budujecie to na nowo ? Facebook wprowadził teraz zabezpieczenie i chyba cały czas będą nam to banować Sad Co o tym myślicie ?





Dla moda
Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie Smile


RE: Appki - Czy to koniec? - Rav656 - 13-09-2015 12:12

Zabezpieczenia zabezpieczeniami, ale przez bezmyślne używanie apek i wrzucanie postów na tablice użytkowników typu "Moja ukochana siostra nie żyje" (autentyk) sami doprowadziliście do ich końca Wink


RE: Appki - Czy to koniec? - MACOS - 13-09-2015 12:15

I co z tego jaka treść liczy się link do tego syfu i to jest spam, albo wygraj srajfona


RE: Appki - Czy to koniec? - chomik3 - 13-09-2015 12:19

Ja wczoraj napisałem cały artykuł na unikatowej domenie chcąć sprawdzić ile zarobie na adsensie, puściłem z nowej apki 1000 wiadomości i już ban poleciał...
A posty typu "moja siostra nie żyje" tylko wkurzają i powinni je od razy banować, bo to "psuje rynek" tylko.


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 13-09-2015 12:19

(13-09-2015 12:15)MACOS napisał(a):  I co z tego jaka treść liczy się link do tego syfu i to jest spam, albo wygraj srajfona
Jest to spam, ale spamując co 1h raczej nie osiągniemy: dniówka x 24 facepalm

Gdyby posty były unikalne (mogą to być MT/MO) to ludzie by nie wiedzieli że to fake, a tak od razu gdy jest słowo "Wygraj" traktują to jako oszustwo bo wiedzą że pan X zrobił stronę która była zrobiona na odpier... i ni jak nie przypominała realnej.

@up Jest wiele czynników które psują rynek.


RE: Appki - Czy to koniec? - Rav656 - 13-09-2015 12:24

I głównym czynnikiem który przyczynił się do upadku aplikacji jest cena... Z 700-800zł za aplikację spadło do 200zł. Ludzie sprzedają/kupują hurtowo, przez co byle gimb ma do nich dostęp Wink


RE: Appki - Czy to koniec? - MACOS - 13-09-2015 12:24

Dzieci się dorwały i co zrobisz jak nic nie zrobisz Smile

Co do ceny to się zgadzam, kiedyś w ogóle nikt z moich znajomych na fb na tablicy nie miał tych postów, a teraz prawie każdy im z apki spamuje... A po tekście widać raczej kto jest w posiadaniu apki


RE: Appki - Czy to koniec? - steel123 - 13-09-2015 12:27

Jak zrobisz unikatowy program, własną stronę i przysiądziesz przy tym to zarobisz jeszcze ale jeśli wychodzi ktoś z założenia że Iphony 6 będą oferować i wpadać będzie bez końca to cóż, nie w tym rzecz.
Rynek Światowy jest i pół Polski , trzeba wymyślać swoje rzeczy a nie to co dają na tacy.


RE: Appki - Czy to koniec? - ClassAxion - 13-09-2015 12:35

+ osoby które kradną tokeny i puszczają posty co 2s z jednym i tym samym myśląc że coś wpadnie.

Co do ceny - zaniżają je osoby bezmyślne, no bo przecież "tak łatwo" stworzyć aplikację i sprzedać ją za 1/2 lub 1/4 dniówki a za parę dni/tygodni płakać bo sposób z "googli" przestał działać a sprzedawca otworzył oczy że jednak aplikacje to dobry biznes jest i można na niej więcej zarobić..


RE: Appki - Czy to koniec? - Lajkus - 13-09-2015 12:35

Skoro tak naprawdę fejsowi to przeszkadza to czemu nie usunął tego uprawnienia ?