Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spam na maila, warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: spam na maila, warto? (/Temat-spam-na-maila-warto-121088)



spam na maila, warto? - rico - 12-09-2015 21:39

Czołem wszystkim,
od pewnego czasu sobie przeglądam czytam i ogólnie zaczynam, wymyśliłem sobie reklamy na maila, jednak nie mogę nic znaleźć, ktoś wie czy w ogóle warto spamować? i w ogóle jak taką reklamę robić bo nie mogę jakoś zrobić banera który by posiadał w sobie link :/ chodzi mi o powiedzmy baner testu iq i po kliknięciu w niego idzie na mój link

pozdr dla wszytkich

jakby było to do usunięcia bo nie znalazłem


RE: spam na maila, warto? - Haxite - 12-09-2015 23:46

Gdy skończy się dobranocka polecam lekturę "Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Wszystkie odpowiedzi tam znajdziesz.


RE: spam na maila, warto? - sster82 - 13-09-2015 00:28

(12-09-2015 23:46)Haxite napisał(a):  Gdy skończy się dobranocka polecam lekturę "Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Wszystkie odpowiedzi tam znajdziesz.

Lektura co najmniej dla zapaleńców bardzo długich nocek, ale lepszego polecenia nie będzie dla laików.


RE: spam na maila, warto? - rico - 13-09-2015 10:01

aha...no dzięki nie było pytania,
będę kombinować inaczej,
a teraz wreszcie mam troszkę czasuWink


RE: spam na maila, warto? - cezar78 - 15-09-2015 08:41

Na spamie mailowym nie zarobisz, chyba żebyś miał jakieś stargetowane listy wyciągnięte np z jakiegoś forum tematycznego


RE: spam na maila, warto? - KegMan - 16-09-2015 15:47

Tym bardziej, że takie maile będą w większości traktowane przez skrzynki jako spam, więc niewiele osób je wyświetli, nie mówiąc już o zarobku.


spam na maila, warto? - nitram - 16-09-2015 17:27

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.