Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego (/Temat-Rozwiazane-PayPal-nie-moge-zweryfikowac-rachunku-bankowego-12106)



[Rozwiązane]PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - SworSky1995 - 18-08-2010 23:23

Witam.
W czerwcu założyłem sobie konto na paypal i dodałem rachunek bankowy. Na 100% wszystkie dane były dobrze wypełnione (imię, nazwisko, pełna nazwa banku, numer IBAN z PL na początku bez spacji). Następnego dnia otrzymałem wiadomość, że na moje konto zostały wysłane 2 małe kwoty i za 2-3 dni mam sprawdzić stan konta, spisać te 2 kwoty, a następnie wprowadzić je na paypal w celu potwierdzenia i zweryfikowania mojej tożsamości. No dobra. Po 3 dniach sprawdziłem stan konta i nie było żadnej wpłaty. Przez następny tydzień codziennie sprawdzałem stan konta. Nie było nic. Dałem sobie spokój z paypalem do 5 sierpnia. Wtedy wygrałem 25$ na lockerz. Więc znów sprawdziłem stan konta i nie było żadnej wpłaty od PayPal. Jednak bez weryfikacji te 25$ mogę sobie wypłacić. 18 sierpnia (dzisiaj albo jutro jak kto woli) dostałem pieniądze od Lockerz na PayPal'u i wypłaciłem je na ten sam rachunek bankowy. Jak myślicie, dlaczego te 2 minimalne kwoty od PayPal nie doszły na moje konto (dokładniej to konto taty)? I czy dojdzie te 25$ z Lockerz? Dodam, że na konto pieniądze były wpłacane nie raz właśnie takimi samymi danymi jakie podałem na PayPal'u i otrzymywałem je bez problemu.
Miał już ktoś taki problem? Bank, w którym jest konto to Ludowy Bank Spółdzielczy.
I dlaczego w spisie rachunków bankowych na PayPal jest podana nazwa banku oraz tylko końcówka numeru konta? Tak jest zawsze, czy po prostu coś jest nie tak?


RE: PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - Magnus - 19-08-2010 09:04

Moim zdaniem.Jak dobrze wszystko wpisałeś to wina zespołu paypal ,że Ci nie wysłali kodu którego musisz wpisać.Lecz mogłeś popełnić Ty jakiś błąd za równo.
Powinno 25$ dojść bez problemu od Lockerz.


RE: PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - Marello - 19-08-2010 10:44

Spróbuj napisać e-miala do PP w tej samej sprawie, lub (jeśli to możliwe) spróbować zweryfikować inne konto.
25$ na PP na pewno dojdzie weryfikacja konto nie ma z tym nic wspólnego.

Załóż na siebie iZzy konto w mBanku Smile Nic nie kosztuje.


RE: PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - marcin205 - 19-08-2010 14:14

sprawdzasz w historii rachunku? dojdą muszą dojść


RE: PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - SworSky1995 - 20-08-2010 11:36

Sprwadzam. Jak pisałem. Weryfikację rozpocząłem w czerwcu. 29 czerwca dostałem maila od PP, że dokonali wpłat i za 2 dni będą na koncie. Dziś jest 20 sierpnia, przedwczoraj sprawdzałem stan konta i nie było żadnych wpłat od PP.
Pieniądze z restocku powinny dojść w piątek, ale żeby 2 razy do banku nie latać pójdę w poniedziałek i napiszę czy doszła kasa.


[Rozwiązane]PayPal - nie mogę zweryfikować rachunku bankowego - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.