Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsi imigranci w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Pierwsi imigranci w Polsce (/Temat-Pierwsi-imigranci-w-Polsce-121059)

Strony: 1 2


Pierwsi imigranci w Polsce - AnnaKa - 12-09-2015 13:59

NIEAKTUALNE


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - Hybrid1990 - 12-09-2015 14:01

del


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - AnnaKa - 12-09-2015 14:03

Ja mam wielką nadzieję że ktoś zrobi coś z tym "problemem" bo jak widzę co się za granicą dzieje to aż strach pomyśleć co u nas się zacznie.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - twardy - 12-09-2015 15:21

Szkoda, ze do niech nie strzelaja Sad Moze by w koncu przestali przyjezdzac.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - Kurus92 - 12-09-2015 15:24

Życzę tym wszystkim imigrantom rozstrzelania albo śmierci na najgorsze choroby jakie są,począwszy od tych ,,biednych dzieci" dla których widok obciętej głowy jest niczym nadzwyczajnym,skończywszy na kobietach etc.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - aero2 - 12-09-2015 15:34

Dziwię się, że zagranica mając różnego rodzaju bomby dalekiego zasięgu, które zmiotłyby z powierzchni tych diabelskich ludzi, nie zareaguje w żaden sposób, tylko pod przymusem każą każdemu ich przyjmować do siebie. Tylko czekać na pierwsze zamachy w Polsce, a kto wie może i na wojnę światową.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - twardy - 12-09-2015 15:37

No, kobiety w islamie stanowily zawsze dla mnie najwieksza zagadke. Traktowane gorzej niz zwierzeta, ale jak jest jakas rozroba, manifestacja to jest ich tam pelno, dumnie stojacych przy mezach Big Grin

Co ja dzisiaj przeczytalem to az mi trudno bylo uwierzyc.

http://www.trust.org/item/20150910140946-mlxl6/?

Jesli wierzyc stronie to Finlandia wprowadzi podatek od najbogatszych na rzecz utrzymania imigrantow. W ogole ta cala pomoc zaczyna wygladac jak jakas jedna wielka pomylka. Czaicie? Zarabiasz uczciwie pieniadze, pracujesz i kombinujesz - przychodzi rzad i mowi, ze w zwiazku z tym bedziesz placic kase na jakiegos brudasa, ktoremu sie nie chce pracowac, ba, on nie ma zamiaru pracowac bo Allah mu wszystko zapewni. Brak slow.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - AnnaKa - 12-09-2015 15:46

To są jakieś czary chyba no kurde bez przesady żeby normalni ludzie nie mieli co do garnka wrzucić bo są biedni i ciężki los ich spotkał to Państwo chce dawać pieniądze na ludzi którzy raz nie są rodakami, dwa nie chce im się pracować a trzy nie ukrywają że wyjeżdżają po to by właśnie dostać kasę i żyć jak pączki w maśle za NIC.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - lukaswu - 12-09-2015 15:57

Przecież to video to tylko prowokacja i są to czeczeni. Pierwsi imigranci mają przybyć w 2016 roku, a nie teraz.


RE: Pierwsi imigranci w Polsce - twardy - 12-09-2015 16:01

(12-09-2015 15:57)lukaswu napisał(a):  Przecież to video to tylko prowokacja i są to czeczeni. Pierwsi imigranci mają przybyć w 2016 roku, a nie teraz.

Czeczeni to nie muzulmanie? Pozszukaj moze troche, codziennie kolos lapia na granicy (ze Slowacja najczesciej), czy to syryjczykow czy wlasnie czeczenow.