Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zajazdowicz - Oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zajazdowicz - Oszust! (/Temat-Zajazdowicz-Oszust-121052)

Strony: 1 2


Zajazdowicz - Oszust! - Twister92 - 12-09-2015 10:21

Witam,

Chciałem wszystkich przestrzec przed w/w userem.

Znanym również jako : Piotr Karsk, czy Tomasz Krechowicz.

Na forum pojawia się pod dwoma nickami: @[zajazdowicz] oraz "Rade93"
Kilka miesięcy temu nawiązałem z nim kontakt w celu współpracy apropos bukmacherki. Pomijam już fakt, że na forum typował świetnie, a na 20 typów, które mi podrzucił w mailu ŻADEN nie wszedł. No ale cóż. Koniec offtopu.

Napisał mi wiadomość z prośbą o pożyczkę 100złotych. (screen niżej) A ja mu zaufałem i pożyczyłem.

[Obrazek: p1d7ocg8kagy_t.jpg]

Tak, w MAJU (!)

Potem tłumaczył, że zamrozili mu kasę i nie może jej ruszyć (biedactwo), ale jestem cierpliwym człowiekiem toteż stwierdziłem,że poczekam.

[Obrazek: ug6tywjsfvp0_t.jpg]

Następnie minęło trochę czasu. Akurat chciałem poprzez Skrill'a wysłać znajomemu 220zł i gdy podawałem jego mail to Skrill nie chciał puścić kasy i na próbę wpisałem zajazdowicza. I co? POSZŁO. Oczywiście wciąż nie oddał mi tych 100zł z maja. Ja napisałem do niego minutę po wysłaniu kasy, jak uprzytomniłem sobie co zrobiłem, żeby mi te 220 odesłał, a 100 zł oddał.
Oto, co dostałem:

[Obrazek: e4e0jtppwynb_t.jpg]

Mijały dni, a ja kasy nie dostałem wciąż, dlatego przypominałem mu się.
Uwaga: Wiadomości poniżej są jego wymówkami/tłumaczeniami od 27 czerwca po dzień DZISIEJSZY (!) Wciąż coś mu wypada i chłop nie ma jak mi oddać... Jak on przeżył tyle miesięcy, nie mając 300 złotych do dysponowania?

27 czerwiec
[Obrazek: e18oc176migf_t.jpg]

30 czerwiec
[Obrazek: t71c2vvjcev3_t.jpg]

3 lipiec

[Obrazek: t1rfijsszc2c_t.jpg]

4 lipiec

[Obrazek: 9py366772n2s_t.jpg]

8 lipiec

[Obrazek: lofv4lhj1rcm_t.jpg]

12 lipiec

[Obrazek: r6flhxtosu25_t.jpg]

16 lipiec

[Obrazek: 893ivh3cfd76_t.jpg]

23 lipiec

[Obrazek: 1zsnlrw1qffv_t.jpg]

27 lipiec

[Obrazek: ln8m10fvgsyl_t.jpg]


OK. Nie będę wrzucał wszystkich co do jednej wymówek, bo to za długo trwa. I tak zadałem sobie tyle trudu przez tego darmozjada, złodzieja, żeby powrzucać, wycinać i wklepać ten post. W międzyczasie kolejne wymówki były takie: brał chwilówkę, ale mu nie dali, kobra królewska go ugryzła, ufo go porwało, miał wesele, w robocie go wydymali etc etc.

Oto ostatnia wiadomość jaką od niego dostałem (2 wrzesień)

[Obrazek: j9y4k6otc0mq_t.jpg]


Mamy 12 wrzesień, odzewu nie ma. Pieniędzy też nie.

Tak wiem. Powinienem to zrobić 3000 wiadomości temu od tego krętacza, ale sam miałem sporo na głowie.

No, Panie zajazdowicz. Co tym razem się Panu przytrafiło? Smile

Czekam na odpowiedź z niecierpliwością i pozdrawiam ciepło.


RE: Zajazdowicz - Oszust! - piotrekprorok - 12-09-2015 11:02

To, że on jest oszustem to nie nowość.

Sam się niestety nabrałem na jego cudowne typy jakiś czas temu. Nie dość że straciłem hajs który mu przelałem, to weszły 2 na 10 Lol

A tak zapewniał Cool

[Obrazek: ZKSerIF.png]

Chciał pożyczać Cool

[Obrazek: DtETYPo.png]

No i znowu zapewniał Sex

[Obrazek: Bqx0zm4.png]


A gdzie jego setki tysięcy które ugrał na buku? beka


RE: Zajazdowicz - Oszust! - Majka - 12-09-2015 11:02

@[zajazdowicz] do tablicy 4


RE: Zajazdowicz - Oszust! - piotrekprorok - 12-09-2015 11:05

(12-09-2015 11:02)Majka napisał(a):  @[zajazdowicz] do tablicy 4

I tak by nic nie zrobił bo miał 100% warna. Jak będzie chciał wytłumaczyć to napisze do Twistera na maila Smile Ale raczej tak się nie stanie bo i tak będzie banowany choćby za multi.. Undecided


RE: Zajazdowicz - Oszust! - szczygielek - 12-09-2015 11:14

Takich jak on jest wielu... sam sie z jednym takim spotkałem, ale jakoś dałem rade się z tym uporać Wink)


RE: Zajazdowicz - Oszust! - full2000 - 12-09-2015 11:21

"płatne typy" i wszystko jasneSmile


RE: Zajazdowicz - Oszust! - Giorgios - 12-09-2015 13:24

Nie daj sobą pomiatać, ja się nie dałem ostatnio i typek oddał kase.. kazdy grosz się liczy Smile


RE: Zajazdowicz - Oszust! - Twister92 - 14-09-2015 11:03

No niestety. Usunął e-maila albo zablokował, bo nie mogę do niego napisać. Wciąż zero odzewu. Tak czy siak, po rozmowie z pewnym użytkownikiem stwierdziłem, że pójdę z tym na policję. Zbiorę wszystke informacje, które na niego mam i zobaczymy, co z tego będzie.


RE: Zajazdowicz - Oszust! - ShuQi - 14-09-2015 11:46

Sprawa na policji, przyszykuj dużo cierpliwości Wink

Ja mam aktualnie jedną u nich, i trwa i trwa od 3-4 miesięcy i nic praktycznie do przodu nie idzie ;P


RE: Zajazdowicz - Oszust! - kukiz87 - 14-09-2015 12:12

Sami sie w balona robicie a potem takie tematy zakładacie ;/ już któryś z kolei , nikomu sie kasy nie wysyła w ciemno , ciekawe ile jeszcze takich tematów będzie z Sad