Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja paypal (/Temat-Weryfikacja-paypal-121020)

Strony: 1 2


Weryfikacja paypal - CrisPL - 11-09-2015 16:31

Otóż chciałem zweryfikować konto paypal moją kartą prepaid tylko, że ja głupi dodałem ją jako kartę kredytową/debetową. Z karty pobrano mi 10zł po czym w paypal usunąłem tą kartę bez zakończenia weryfikacji. Saldo jest pełne,a dana kwota jest wstrzymana nie pobrana z konta. Czy zostanie mi to zwrócone?


RE: Weryfikacja paypal - marcel_kk - 11-09-2015 16:40

Z karty preipad pobrano 10 zł ?
Jakim cudem, to nie karta kredytowa aby można z niej pobrać środki i po kilku dniach zwrócić.


RE: Weryfikacja paypal - mikuss - 11-09-2015 16:41

po weryfikacji kwota dodawana jest do konta paypal
a w sytuacji jaką opisujesz to nie wiem
masz czas do 18-stej by na infolinię ich zadzwonić a tam lepszą pomoc i odpowiedź na pewno otrzymasz


RE: Weryfikacja paypal - CrisPL - 11-09-2015 17:11

Saldo 13PLN, dostępne środki 2.53PLN.

Doładowałem kartę do weryfikacji konta. A karta jest taka: http://allegro.pl/karta-prepaid-payback-bz-wbk-plac-i-zbieraj-punkty-i5659094592.html

No już za późno. A patrzyłem do pomocy i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Jest piątek mam nadzieję, że rozwiąże się sprawa w poniedziałek czy tam inny dzień. Jak coś wiecie to piszcie.


RE: Weryfikacja paypal - twardy - 11-09-2015 17:15

Zrobilem kiedys tak samo, ale to bylo baaaardzo dawno temu i z tego co pamietam kwota ta nie zostala zwrocona na karte.


RE: Weryfikacja paypal - CrisPL - 11-09-2015 17:30

Po prostu świetnie Sad facepalm


RE: Weryfikacja paypal - CrisPL - 12-09-2015 14:37

@refresh

Dostałem wpis do historii karty o transakcji weryfikacji i jest tam kod Paypal. Tylko jak już wiecie nie mam możliwości dokończyć weryfikacji, bo usunąłem.

Znalazłem taką informację
Cytat:Jeśli zażądasz kodu PayPal więcej niż raz, na wyciągu widoczna będzie więcej niż jedna opłata. Po wprowadzeniu kodu PayPal i potwierdzeniu karty otrzymasz jednak zwrot łącznej kwoty wszystkich opłat.

To jak jeszcze raz zgłoszę weryfikację pobierze drugi raz kwotę to wtedy zwrócą mi za te dwie?


RE: Weryfikacja paypal - Szrejter - 12-09-2015 14:40

To ja zapytam jakie sa wymagania zeby pidpiac takiego prepaida ?


RE: Weryfikacja paypal - CrisPL - 13-09-2015 19:28

Karta prepaid jest jak kredytowa tylko, że jest nie właściciela konta bankowego, a okaziciela taka różnica.


RE: Weryfikacja paypal - twardy - 13-09-2015 20:16

(12-09-2015 14:40)Szrejter napisał(a):  To ja zapytam jakie sa wymagania zeby pidpiac takiego prepaida ?

Rachunek techniczny karty podpinasz jako konto bankowe w paypalu.