Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupno.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: kupno.... (/Temat-kupno-12101)



kupno.... - nickluk - 18-08-2010 22:34

Mam zamiar kupić skuter mam taki upatrzony z ogłoszenia i gość mieszka niedaleko 40km jest to aprilia sr i mam do was pytanie jak pojadę kupić skuter to na co mam patrzeć żeby ktos mi nie wcisnoł przegrzanego albo tym podobne Big Grin
przy kupnie sprzedawca pewnie da sie przejechać na co zważac?


RE: kupno.... - Marello - 18-08-2010 22:39

Przede wszystkim pracę silnika czy nic nie stuka puka, na tak zwane "ucho" sprawdzaj.
Ja robiłem tak że z miejsca cała moc i nasłuchuję czy równo chodzi, sprawdź amortyzację wjedź w parę większych dziur, hamulce, i z tych najważniejszych rzeczy to chyba tyle.
No nie wiem możesz zobaczyć stan opon czy będziesz musiał wymieniać czy nie, i to chyba all.


RE: kupno.... - paskur - 18-08-2010 22:39

Ja nie dawno kupowałęm,
hmmm
patrz czy ładnie zapala, stan techniczny no i czy ciągnie dobrze ;]
jaki to rocznik? wtrysk?

Jak się wiele nie znasz to nic nie poczarujesz, jak jest mocny i ładny trzeba brać Smile
I czy koła nie są rozwalone tzn czy nie stuka jak skręcisz ja tak miałem w jednym roxie co ogladałęm.


RE: kupno.... - nickluk - 19-08-2010 08:26

1999r bez wytrychu....


RE: kupno.... - gaspare - 19-08-2010 08:26

Nie kupuj bo się zabijesz.


RE: kupno.... - joke16 - 19-08-2010 08:33

Czy rama prosta czy wszystko działa jak powinno, warto też zapytać jaki olej był lany do mieszanki, jak markowy typu castrol itp. to dobrze, jak gość powie że miksol to nie bardzo bym tego kupował Big Grin I targuj się, wytknij każdą awarię itp. A co do wtrysku to ja bym ditecha nie kupował.


RE: kupno.... - Miu - 19-08-2010 10:32

posułuchaj czy równo chodzi na niskich obrotach,jadąc powoli,np.30-40 daj gazu do końca zobacz czy nie muli.No i tak jak mówili,sprawdź też hamulce,najlepiej pulsacyjnie Wink
pozdro Big Grin


RE: kupno.... - Daminn - 19-08-2010 11:23

Jak będziesz jechał puść kierownice i zobacz czy nie ściąga lub przejedź się po piasku i zobacz czy zostawia jeden ślad. Reszta jak powyżej;] Wiesz jaki ma silnik? Minarelli, p/g czy morini?

Cytat:A co do wtrysku to ja bym ditecha nie kupował.
Napisał że bez wtrysku.


RE: kupno.... - nickluk - 19-08-2010 12:54

dał pare fotek. ma przebieg 30200 Rok produkcji : 1999 (na zdjeciach wygląda 90200 albo 80200Sad )nie odblokowany 60km/h max tu foty...silnik nie wiem jaki z zdjęć to można zobaczyć ze taki z czarną pokrywą!!a takie szczegół można kupić szufladkę do schowka pod stopami??

czekam na komentarze(bede go malowałBig Grin)

tu zdjecia!!!!!!!!!!!!!














.


RE: kupno.... - Daminn - 19-08-2010 13:40

Optycznie ok, klapkę bez problemu kupisz. Przebieg trochę duży. Silnik morini więc jak nie zależy ci na tuningu wystarczy ;]