Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków (/Temat-Sprzedam-sposob-na-wrzucanie-linkow-na-FB-bez-blokowania-linkow-120995)



Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - Dean Ambrose - 11-09-2015 09:06

1.Nazwa przedmiotu :Sposób na spamowanie na FB
2.Opis przedmiotu :Króciutka instrukcja, nie potrzebujemy żadnego wkładu ani nic takiego.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :Temat tutaj, lub priv
5.Cena :200zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy

Pierwsze 2 osoby - 150zł.
Sprzedaję 5 sztuk.
Czemu tak drogo? Bo dużej konkurencji nie potrzebuję.

Ostatnio FB wprowadza coraz to nowe zabezpieczenia antyspamowe.
Najnowsze zabezpieczenie działa tak, że FB przeanalizuje całą Twoją stronę pod kątem zakazanej domeny, zanim pozwoli Ci to opublikować.

Ja sprzedaję sposób, który pozwoli Ci na publikowanie setek linków, teoretycznie bez żadnych blokad.

Sam od 5 dni, spamuję jednym linkiem. Przeszło przez ponad 10tyś grup, ma ponad 30tyś kliknięć. Link dalej działa. Testowałem również inne linki, na innych komputerach jak i znajomi też to sprawdzali - wszystko działa.

Nie oczekujcie cudów od tej metody. Składa się z kilku kroków.

1. Robisz takie jedno myku-myku na fb
2. Skracasz link przez jedną stronę
3. Później przez drugą
4. Później przez trzecią
5. I masz gotowy link Smile

Brzmi długo, ale spokojnie można narobić setki linków w kilkanaście minut.

Oczywiście, są to darmowe strony/skracacze.
Sprzedaję pomysł, na który wpadłem.
Dodam, że jeszcze nie widziałem, żeby ktokolwiek tego sposobu na FB używał.


RE: Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - Szrejter - 11-09-2015 09:09

Oddaj do recenzji.


RE: Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - Dean Ambrose - 11-09-2015 09:11

Mogę do recenzji oddać, ale nie ma tutaj setek stron pdfów jak w innych poradnikach. Mogę napisać wszystko w notatniku w 3 zdaniach.

Napisz proszę, komu oddać mam do recenzji i jak. Przez priv?


RE: Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - szyweg - 11-09-2015 10:16

@[Dean Ambrose] Oddaj do @[piotrekprorok] i do @[Majka]. Poza tym o jakich zabezpieczeniach Ty mówisz? Ja skracam po prostu linka przez swoje domeny i nic mi nie blokują.


Sprzedam sposób na wrzucanie linków na FB - bez blokowania linków - piotrekprorok - 11-09-2015 10:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.