Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! (/Temat-Zarabiaj-ze-mna-na-Facebook-owych-viralkach-120983)

Strony: 1 2


Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - alfonsPL - 10-09-2015 20:46

Jeśli zły dział - przepraszam. Szukałem odpowiedniego miejsca i chyba ten pasuje najbardziej, podobne tematy już znalazły tu swoje miejsce.

Przejdę od razu do tematu.
Oferuję stworzenie unikalnej viralki Facebook'owej w postaci newsa na unikalnym skrypcie!
Co to oznacza?
Posiadam stronę z viralowymi, chwytliwymi wiadomościami. Jeśli zgłosisz się do mnie i uznam, że mogę Ci zaufać
a) podajesz swoją nisze na newsa oraz własny kod z videolockera na HotCash, który będzie jako video wiadomości,
b) promujesz z gotowych, podanych przeze mnie nisz, z tym że podmieniam kod na Twój!

Czyli:
- ZA DARMO tworzę dla Ciebie estetyczną viralkę (nie taką jak w większości przypadków takich fake-newsów) w formie newsa,
- zarabiasz 100% na wygenerowanych leadach z SMS!

Gdzie jest haczyk? Już piszę Lol
Otóż to, jedyne co będę z tego miał to nowe tokeny do apki, gdyż przed odblokowaniem video będzie trzeba przejść rzekomą weryfikacje wieku, która będzie polegała na zapisaniu sie do apki.

Z racji, że zarobki będą wypłacane na zasadach HotCash'a - bo tam w rzeczywistości będą wpadać Ci leady, wypłatę dostaniesz w nie więcej niż 24 godziny od zlecenia!

Masz zaplecze do promocji? Dostęp do grup? Zapraszam do współpracy!


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - ClassAxion - 10-09-2015 20:48

Tez mi biznes.. kazdy szuka jelenia zeby tokeny zdobyc.


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - alfonsPL - 10-09-2015 20:50

(10-09-2015 20:48)ClassAxion napisał(a):  Tez mi biznes.. kazdy szuka jelenia zeby tokeny zdobyc.

Nie wiem w czym widzisz problem. Jeśli posiadasz fajny skrypt viralowy to bardzo sie ciesze, jednak nie każdy ma taką możliwość. Tak - masz rację, szukam jelenia któremu oddam 100% zarobków z sms na mojej stronie Smile


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - nicooo - 10-09-2015 20:51

Nikt o zdrowych zmysłach nie zdradzi ci swojej niszy/pomysłu....


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - alfonsPL - 10-09-2015 20:52

Dlatego też oferuję podanie moich gotowych nisz tak aby współpracownik mógł tylko promować Wink A kto zaufa, ten będzie mógł wykorzystać swojego newsa. Proste.


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - ClassAxion - 10-09-2015 21:37

Tyle tylko ze ty zgarniasz tokeny, tym samym pozniej mozesz robic 10x takie dniowki a jak ktos chce virala to poszuka kogos kto mu go napisze i bedzie mial problem z glowy.
I nie mow mi tu o pomyslach bo jesli ktos nie potrafi wymyslec banalnego newsa to czemu ma sie zabierac za viralki.


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - Tidus - 10-09-2015 21:45

rozumiem, że każdy od razu po zapisaniu się do apki udostępnia viralke?
bo jeżeli nie, to jaki sens ma ta 'viralka', skoro osoba wspolpracujaca z toba nie moze z niej korzystac?


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - Szrejter - 10-09-2015 21:52

Co to za unikslna viralka ? Dziala na zasadzie 2x klik? Jak juz powiadasz, ze masz fajna viralke to co za problem zrobic sobie takie fajne narzedzie do tokenow i kosic je ?


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - alfonsPL - 11-09-2015 10:14

(10-09-2015 21:45)Tidus napisał(a):  rozumiem, że każdy od razu po zapisaniu się do apki udostępnia viralke?
bo jeżeli nie, to jaki sens ma ta 'viralka', skoro osoba wspolpracujaca z toba nie moze z niej korzystac?

Najpierw udostępnia viralke, a później może sie zapisać do apki czyli działa to na + dla Partnera.

ClassAxion - to niech poszuka i działa u kogos innego - proste Big Grin


RE: Zarabiaj ze mną na Facebook'owych viralkach! - Tochkan - 11-09-2015 10:17

[Obrazek: koncz-juz-wasc-wstydu-oszczedz-pl-000000]