Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bład w pisaniu postów w grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Bład w pisaniu postów w grupach (/Temat-Blad-w-pisaniu-postow-w-grupach-120954)



Bład w pisaniu postów w grupach - belly93 - 10-09-2015 00:19

Witam, nie wiedziałem gdzie założyć ten temat. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Mój problem polega na tym że zarobiłem 3 blokady na koncie na facebook'u, ta ostatnia trwała 1 miesiąc i została zdjęta niby 5 września. Ale dalej od tej pory nie mogę dołączać do grup, ani pisać w nich postów.

Pisałem do FB ale oni nie odpisują. Miał ktoś kiedyś podobny przypadek? Albo wie co zrobić?


RE: Bład w pisaniu postów w grupach - Ando - 10-09-2015 00:26

Blokada to blokada - jeśli wciąż jest to nic na nią nie poradzisz. Nie lepiej zrobić nowe konto niż czekać miesiąc na odblokowanie?


RE: Bład w pisaniu postów w grupach - belly93 - 10-09-2015 10:06

Tylko właśnie, chodzi o to że ten miesiąc już miną. Więc powinienem mieć możliwość pisania, a jednak nie mam. Konto jak konto, szkoda bo to było konto matka.


RE: Bład w pisaniu postów w grupach - Reszka - 10-09-2015 14:33

Zweryfikuj, zrób aktywność na nim. A matek się robi kilka a nie jedną Smile