Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. (/Temat-E-Whoring-na-gg-poradnik-dla-poczatkujacych-120953)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 18:05

Sam patent jest bardzo znany, więc możliwe że ktoś już o tym wspominał, ja po prostu udostępniam to dla innej strony. Nie za bardzo wiem jak mogłoby to działać pod serwisy typu 6obcy, przecież tam nie można chyba nawet zdjęć wysyłać. Nie wierze że ludzie sa tak głupi że wysyłaliby smsa totalnie w ciemno Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Frix93 - 10-09-2015 18:06

Straciłem wiarę w ludzi od dzisiaj ;P jak to możliwe, że ktoś na to się nabiera ?Big Grin w 30 minut rozmów wpadło 10 leadów Smile


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 18:28

Wow, pobiłeś mój rekord, najwięcej w 30 minut miałem może z 5 leadów Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - krystek202 - 10-09-2015 19:31

@AlucyBlue

Czy wykorzystanie wizerunku innych osób z portali tj. "fotka" jest nielegalne?


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - aero2 - 10-09-2015 19:50

@[krystek202]
Nie i właściciel zdjęcia może założyć ci sprawę w sądzie i ją wygra.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Raster96 - 10-09-2015 20:08

Heh, ja albo mam takiego pecha, albo nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Jak wysyłam link, to każdy mi odpisuje, że to jest płatne. Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - kalmanis - 10-09-2015 20:10

Spokojnie ... tydzień dwa potrzepią tą niszą i potem znowu będzie normalnie... Tak w ogóle pozdrawiam, bo już na kilku z zc trafiłem o dziwo Big Grin


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 20:24

(10-09-2015 19:31)krystek202 napisał(a):  @AlucyBlue

Czy wykorzystanie wizerunku innych osób z portali tj. "fotka" jest nielegalne?
Każdy kto wstawia swoje zdjęcia do internetu godzi się na to że jego wizerunek może zostać upubliczniony, co prawda jeśli będziesz się podawać konkretnie za tą osobe to możesz mieć przechlapane. Prawo w polsce działa w zabawny sposob Jerk2
(10-09-2015 19:50)aero2 napisał(a):  @[krystek202]
Nie i właściciel zdjęcia może założyć ci sprawę w sądzie i ją wygra.
To prawda, jednocześnie chciałbym zauważyć iż gdyby to było takie proste, ludzie pozywaliby tysiące fejk kont na facebooku, przecież większość korzysta z zdjęć z serwisów typu fotka.pl Lol
(10-09-2015 20:08)Raster96 napisał(a):  Heh, ja albo mam takiego pecha, albo nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Jak wysyłam link, to każdy mi odpisuje, że to jest płatne. Big Grin
Pech, czasem się zdarza. Moja jedyna rada: Spróbuj inaczej układać rozmowe, ewentualnie celniej dobieraj ofiary.
(10-09-2015 20:10)kalmanis napisał(a):  Spokojnie ... tydzień dwa potrzepią tą niszą i potem znowu będzie normalnie... Tak w ogóle pozdrawiam, bo już na kilku z zc trafiłem o dziwo Big Grin
Tak jest z każdym poradnikiem Big Grin
No ale tak jak mówiłem, ta nisza jest głównie dla początkujących, podobną zasade działania można wykorzystać jeszcze na paru innych stronach Smile


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - PaulRcootiC - 10-09-2015 20:28

Jutro piątek Jerk będzie trzeba robić hajsy ? bo mój autopilot od poniedzialku do dzis (czwartek) zdobył 3 leady -,-


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 21:59

Myśle że zarabianie w ten sposób jest dobre głównie między właśnie myśleniem nad innymi, bardziej dochodowymi niszami Smile