Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. (/Temat-E-Whoring-na-gg-poradnik-dla-poczatkujacych-120953)

Strony: 1 2 3 4 5 6


E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 09-09-2015 23:57

Witajcie, w tym poradniku chciałbym opisać bardzo prostą nisze, jest ona dobra szczególnie dla początkujących którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z subami. By zarabiać trzeba aktywnie pracować, dlatego zarobki są średnie, jednak jeśli komuś zależy na łatwych pieniądzach, to poradnik w sam raz dla niego Smile
Co będziemy potrzebować?
-Konto na GaduGadu z ustawieniami:
Kobieta, lat od 18 do 22 z ładnym profilowym (profilowe możemy wziąć z fotki.pl lub innych serwisów tego typu, warto ustawiać zdjęcia dziewczyn które wyglądają naturalnie, takie mają największe "branie") imię ustawiamy takie samo jak w konfiguracji pobierania w serwisie partnerskim, przykładowo:
[Obrazek: 123.jpg]
-Konto w serwisie partnerskim gdzie jest dostępny program "pobieranie" (w przykładzie mylead.eu).
-Troszkę kreatywności, szczęścia i ćwiczeń.
Jak będziemy pracować?
Będziemy używać opcje "losuj rozmówcę" na gg
[Obrazek: losss.jpg]
Bardzo dużo jest tam napalonych i (warto zaznaczyć) głupich nastolatków, którzy chętnie pobiorą wasze zdjęcia. Schemat jest praktycznie zawsze taki sam, losujemy sobie kilka męskich rozmówców, po zdjęciu profilowym możemy poznać potencjalnego lead'a (jeśli osoba jest półnaga i ma opis "napalony :* ") to znaczy że będzie troszkę bardziej podatny na manipulacje Jerk
Kiedy mamy już otwarte okienka z 1-20 chętnymi (zależy od tego ilu na raz ogarniecie i jaki internet posiadacie) możemy zaczynać działać.
Po prostu prowadzimy z nimi minutową rozmowę, staramy się zachować ich poziom inteligencji. Prędzej czy później osoba z którą piszemy będzie chciała wymienić się nagimi fotkami, jeśli tego nie zrobi, po prostu sami to proponujemy.
Teraz możemy dać mu jakąś inną fotke (tej samej osoby którą mamy na profilowym oczywiście) i napisać "dałabym ostrzejsze zdjęcie, ale ostatnio kiedy to zrobiłam dostałam ostrzeżenie od gg Sad"
Oczywiście osoba z którą będziemy pisać zazwyczaj już się napali i będzie chciała więcej fot, wtedy po prostu piszemy coś w stylu (zależnie od godziny):
"Teraz ide już do łóżeczka, jeśli chcesz to moge ci dać strone na której możesz pobrać moje ostrzejsze fotki, przy okazji do paczki wrzuciłabym numer telefonu, może zdołałbyś mnie rozpalić? :*"
Po wysłaniu tej wiadomości po prostu wysyłamy stronę z pobieraniem z serwisu partnerskiego po czym ustawiamy status na "niewidoczny".
Przykład:
[Obrazek: 212121.jpg]
Oczywiście w podanym przykładzie podałem fałszywe dane, pomimo tego lead wpadł Smile
===========================================
Reputki mile widziane, gdybyście mieli jakieś pytania, pisać śmiało w temacie Smile


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - patulsky1337 - 10-09-2015 00:31

Daje okejke Big Grin

Ale daje też 2-3 dni tej "niszy", że to się wypali dzięki temu poradnikowi.


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 00:40

Jeśli się wypali, udostępnię może kilka innych serwisów na których można praktykować podobne zarabianie.. Lol


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - verona - 10-09-2015 02:15

(10-09-2015 00:31)patulsky1337 napisał(a):  Daje okejke Big Grin

Ale daje też 2-3 dni tej "niszy", że to się wypali dzięki temu poradnikowi.

Należy sobie odpowiedzieć na pytanie, jak może się wypalić coś co jest stare jak internet tylko dlatego, że ktoś umieścił na forum jakąś instrukcję. Tego typu zadania były wykonywane masowo przez boty na komunikatorach, emailach, portalach społecznościowych itd zanim jeszcze urodzili się niektórzy użytkownicy tego forum, a tutaj jest mowa zaledwie o ręcznych próbach...


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 07:28

Dlatego zaznaczyłem iż poradnik jest skierowany głównie dla początkujących którzy to dopiero zaczynają swoją przygodę z subami i po prostu chcą dorobić sobie troszkę dodatkowego grosza.
Musisz przyznać że nie każdy początkujący potrafi znaleźć bota, skonfigurować go i zacząć działać w ten sposób (nie mówiąc już o tym że większość jest płatna a ich konwersja oscyluje w granicach 1 procenta).
Wstawiając poradnik kierowałem się głównie ku nowym użytkownikom, ale kto wie, może komuś bardziej zaawansowanemu też się w jakiś sposób przyda Idea


Odp: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - jupp82 - 10-09-2015 07:40

Warto sprobowacBig Grin Od siebie dodam ze jeszcze 1,5 miesiaca temu za poradnik z miedzy innymi z ta metoda dalem stowke w Dziale Sprzedazy a tu prosze za free. A i miejcie dystans do siebieNie uwierzycie jacy Napalency Poj....y sa na tym ziemskim padoleCool

Tapnięte....


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 11:23

Zgodzę się odnośnie napaleńców, masakra, jestem ciekaw co oni mają w tych pustych łepetynach facepalm


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - count765 - 10-09-2015 16:28

Jeśli chodzi o e-whoring na wszelakiej maści portalach, podzielę się pewną prostą, acz sprawdzoną i skuteczną wskazówką - największe szanse na leady są w piątkowe/sobotnie późne wieczory, gdyż wtedy wielu ludzi jest zwyczajnie.. pijanych Wink A jak wiadomo, alkohol drastycznie zwiększa podatność na manipulację Tongue


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 10-09-2015 17:33

To co mówi pan wyżej to prawda, bardzo dobra porada ^^


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Shadow271 - 10-09-2015 17:59

Prawie taki sam poradnik ktoś sprzedawał, tylko, że pod 6obcy