Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? (/Temat-SKRILL-W-Jakich-sklepach-Polskich-Mozna-placic-120932)

Strony: 1 2


SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - cygaro16 - 09-09-2015 19:12

Witam mam pytanie w jakich Polskich sklepach można płacić z konta internetowego Skrill?
Pozdrawiam.


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - Toskan - 09-09-2015 19:13

Nie, nie mozesz


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - cygaro16 - 09-09-2015 19:14

Czemu?


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - twardy - 09-09-2015 19:29

Ale jakichs sklepach? Jak masz karte do konta skrill to mozesz nawet nia zaplacic w warzywniaku.


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - cygaro16 - 09-09-2015 20:04

Nie mam karty, chodzi mi o płacenie z konta internetowego poprzez Skrilla Smile


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - nitram - 09-09-2015 21:51

A jak ty to chcesz robic przecież na skrill ńie masz numeru konta żadnego tylko adres email. Robiąc przelew czyli innymi słowy chcąc zaplacic za zakupy online w polskich sklepach musisz sie zalogować do konta bankowego i zrobic przelew. A skrill jest portfelem walutowym a nie bankiem.


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - MaLiN - 09-09-2015 21:55

Pewnie mu chodziło o NFC, możliwość płacenia telefonem z konta skrill Tongue

Jeśli tak, to nie ma takiej możliwości.


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - twardy - 09-09-2015 21:56

(09-09-2015 21:51)nitram napisał(a):  A jak ty to chcesz robic przecież na skrill ńie masz numeru konta żadnego tylko adres email. Robiąc przelew czyli innymi słowy chcąc zaplacic za zakupy online w polskich sklepach musisz sie zalogować do konta bankowego i zrobic przelew. A skrill jest portfelem walutowym a nie bankiem.

Pewnie chodzi mu o platnosci typu paypal.


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - cygaro16 - 09-09-2015 22:18

Chodzi mi o płatności tak jak kolega wyżej napisał typu paypal loguje się na swoje konto podaje login i hasło i przelewem ze skrilla mojego na skrilla sklepu Smile


RE: SKRILL - W Jakich sklepach Polskich Można płacić? - tichy73 - 28-03-2016 18:42

Swego czasu ze Skrilla można było płącić za zakupy na Ebayu, obecnie już chyba nie ma takiej opcji. Pozostał cały czas Paypal...

Zdaje się, że takich miejsc w necie nie ma za dużo.