Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta FB - 100 GRUP - STAŻOWE - TANIO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta FB - 100 GRUP - STAŻOWE - TANIO (/Temat-ZWERYFIKOWANE-Gotowe-do-spamu-konta-FB-100-GRUP-STAZOWE-TANIO-120924)



ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta FB - 100 GRUP - STAŻOWE - TANIO - mario22455 - 09-09-2015 16:14

FaceShop



Oferuję do sprzedaży konta Facebook, imię i nazwisko żeńskie. Każde konto jest wyposażone w zdjęcie profilowe i podstawowe informacje, jest zweryfikowane telefonicznie i mailowo oraz posiada 100 niezaspamowanych grup. Konta mają staż około miesiąca.


Cena: 8.50 zł/szt.
Dostępna ilość: 9 szt.


Wcześniej już prowadziłem sprzedaż na kont gdzie sprzedałem około 300 kont lecz musiałem ją wstrzymać z powodów prywatnych. O bezpieczeństwo nie musicie się martwić, nie ucieknę z waszymi pieniędzmi, jestem zaufanym członkiem forum.


KONTA WYSYŁAM NA PW W 10 MINUT OD WPŁATY.



Płatność PayPal. Kontakt PW.



RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta FB - 100 GRUP - STAŻOWE - TANIO - prymul1 - 10-09-2015 13:41

Nie polecam użytkownika. Zamówiłem konto facebook 100 grup. Wysłałem pieniądze 6 sierpnia i po tym konta nie dostałem Angry Na forum tłumaczył się problemami w domu czy coś podobnego i oznajmił, że będą lekkie opóźnienia. Myślę sobie ok, ma jakieś problemy spoko poczekam. I czekam sobie do dzisiaj. Wysyłałem wiadomości na priv, pisałem na forum, nigdzie mi nie odpowiedział (ostatnią wiadomość wysyłałem nawet wczoraj), a zakłada nowy temat ze sprzedażą, pewnie dlatego, żeby nie było widać mało pochlebnych postów z końca starego tematu. Uważajcie na gościa, pewnie sprzeda kilkanaście kont i znowu się zaczną "problemy w domu" Undecided


ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta FB - 100 GRUP - STAŻOWE - TANIO - Klin - 28-10-2015 16:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.