Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Gdzie założyć konto? (/Temat-Gdzie-zalozyc-konto-120922)



Gdzie założyć konto? - kukuspl - 09-09-2015 15:36

Mam 19 lat, jestem przyszłym studentem. Nie pracuje nigdzie, nie mam stałych dochodów. Konto będzie mi potrzebne do wypłacania pieniędzy z różnych serwisów zarobkowych (firecash, hotcash, adfly, leadmore) czasami jeszcze coś sprzedam na allegro. Najlepiej żeby konto było całkowicie darmowe, razem z przelewami, z prowadzeniem konta i z darmową kartą. Zastanawiam się póki co nad bankiem Millenium konto 360 student i bankiem bph, który z nich wybrać, czy może jest jakiś lepszy?


RE: Gdzie założyć konto? - PremAccHack - 09-09-2015 16:03

https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto-dla-mlodych/

Najlepsze na rynku Lol


RE: Gdzie założyć konto? - nitram - 09-09-2015 17:40

Millenium konto 360 student możesz założyć w promocji i zyskać nawet do 360 zł, mbank też dobry ale w tej chwili nie ma żadnej promocji. BPH też bez promocji i oferta moim zdaniem słabsza od tych dwóch pozostałych.


RE: Gdzie założyć konto? - twardy - 09-09-2015 17:50

Smart Bank
BZ WBK (jesli zrobisz 5 transackcji karta to nie placisz nic za karte)
mBank (suma transakcji karta 200zl = nic za karte nie placisz, fajne dzial mOkazji)


RE: Gdzie założyć konto? - kukuspl - 09-09-2015 20:01

Wydaję się, że Millenium jest najlepszym wyjściem, wystarczy w nim jedna płatność kartą, by wszystko było darmowe i dochodzą jeszcze te bonusy do 360zł, także to będzie najlepsza opcja. Jak myślicie lepiej założyć konto przez internet (długo się czeka wtedy na kuriera?) czy lepiej osobiście? Co prawda mam 15km do banku, ale dla mnie to nie problem. A i jeszcze jedno, trzeba być studentem zakładając konto student czy wystarczy się rocznikowo zgadzać?


RE: Gdzie założyć konto? - nitram - 09-09-2015 21:49

Wystarczy sie rocznikowo zgadzać, to tylko taka nazwa jest student a chodzi o to ze jest dla osob ponizej 26 roku życia.

Na kuriera poczekasz 2-5 dni jak ci sie spieszy szybciej załatwisz w oddziale, z tym ze na karte i tak bedziesz czekac.
Jesli chcesz docenić porady i sie odwdzięczyć mozesz złożyć wńiosek online z mojego polecenia, ty nic nie tracisz a mi pare zł wpadnie a dodatkowo tym sposobem uzbierasz pare punktow i bedziesz mogl powalczyć o iPhone w konkursie ktory organizuje.