Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reflinki ? Opłaca się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Reflinki ? Opłaca się? (/Temat-Reflinki-Oplaca-sie-120894)

Strony: 1 2


Reflinki ? Opłaca się? - rafichuik3 - 08-09-2015 22:01

Cześć... jestem totalnie nowy i chciałbym zarabiać przez internet. Na początku wziąłem się za refliki w serwisie linktogame.pl. Wie może ktoś czy to dobry sposób i można im ufać ?


RE: Reflinki ? Opłaca się? - Money. - 08-09-2015 22:06

Sposob dobry, ale pamietaj zeby nie nabijac sztucznie rejestracji.


RE: Reflinki ? Opłaca się? - rafichuik3 - 08-09-2015 22:09

A jeśli proszę innych o reflinki lub z nimi handluje (rejestracja na ref za reklame na fp) to mogą to wykryć ?


RE: Reflinki ? Opłaca się? - Money. - 08-09-2015 22:25

Jezeli ktos sie zarejestruje to musi tez zagrac.. Bo jak bedziesz mial same puste rejestracje to ci podziekuja.


RE: Reflinki ? Opłaca się? - Assasinoo - 08-09-2015 22:58

@[rafichuik3] Jeśli osoby, które się zarejestrują z refflinka i będzie to głównie polegało na pustej rejestracji i nic więcej, to na 100% nie otrzymasz z takiego sposobu pieniędzy. Ruch musi być teoretycznie jak najbardziej realny, gracze sami muszą chcieć zagrać i być aktywni, naturalni. Mówię teoretycznie, bo o ile odpowiednio zachęcisz kogoś do aktywnej gry w zamian za coś (regulamin tego zabrania ale raczej trudno by się dowiedzieli) to powinni wypłacić.


RE: Reflinki ? Opłaca się? - ged321 - 10-09-2015 16:47

Może lepiej shorte.st i adf.ly. Zobacz w linki w moim odpisie - kawałek bloga, który znalazłem z łatwym opisem i linki rejestracji.


RE: Reflinki ? Opłaca się? - full2000 - 10-09-2015 19:19

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Reflinki ? Opłaca się? - broofie - 10-09-2015 21:13

Ta, a pozniej musisz czekac 8 miesiecy az laskawie wyplaca ci pieniadze. Gameflow > reszta


RE: Reflinki ? Opłaca się? - MACOS - 11-09-2015 10:28

Polecam inne sieci


RE: Reflinki ? Opłaca się? - InBlueMedia - 11-09-2015 13:10

My zarabiamy przez skracanie i nawet dobrze to idzie. Ważne by znaleźć coś co ludzi zainteresuje i podać im treść przez skracacz. Warto mieć fajne fanpage. Wtedy idzie to jak bajka Smile