Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Promowanie fp (/Temat-Promowanie-fp-120876)



Promowanie fp - Qnc - 08-09-2015 17:04

Witam wszystkich właścicieli stron fb. Jak promowaliście swoje strony na ich początkach? W ciągu dnia wrzucam regularny i dobrej jakości content. Wrzucam to na grupy powiązane z tematyką a zaczynając od 2 Września mam ledwo 144 lajki w czym jakieś 70% od znajomych. Dodam, że strona w jęz. Angielskim. Ogólnie myślałem, że z dnia na dzień będę szedł z jakąś sensowną progresją liniową do przodu. Tymczasem strona tak właściwie w 3-4 dni zdobyła większość lajków a teraz dostaję max kilka. Promuje mnie nawet moja dziewczyna ze stroną 32tys. like też w języku angielskim. Jak sobie radzicie/ radziliście z taką stagnacją? Kiedyś już dobiłem 30tys. lajków ale strona była dla gimbazy i były łatwiejsze możliwości propozycji + było to kilka lat temu więc facebook jeszcze tak nie ograniczał zasięgu. Co robić?


RE: Promowanie fp - piotrgk4 - 15-09-2015 20:00

Polecam strony społecznościowe typu bezużyteczna. Trochę roboty z komentarzami pod każdym postem jako profil fanpagu i zasięg momentalnie skacze Smile