Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sporty walki i nie tylko ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Sporty walki i nie tylko ! (/Temat-Sporty-walki-i-nie-tylko-12087)

Strony: 1 2


Sporty walki i nie tylko ! - Kilol - 18-08-2010 18:29

Na pewno dużo osób z forum interesuje się sportami walki. Ja trenuję od 2 lat Krav Mage (Samoobronę). Głównie chodzi mi o obronę w czasie sytuacji zagrożenia. Prawdopodobnie od tego sezonu będę jeździł na zawody boksu / kickboxingu. Ciekaw jestem czo wy trenujecie, lub trenowaliście ? Podzielmy się też sowimi doświadczeniami.

Trochę info. o KM - http://www.krav-maga.info.pl/content/view/52/58/


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Razer - 18-08-2010 19:29

Ja tylko od czasu do czasu tłuczę worek treningowy Smile Hmmm... Jaki masz stopień w KM?


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Lukasz142 - 18-08-2010 19:46

Mnie tam kręci ogólnie MMA czyli walka w parterze a jednocześnie w stójce lubię sparować z innymi przeciwnikami bez jakiś ustalonych zasad.A krav maga jak dla mnie to trochę dziwna sztuka walki np (kopanie po jajach) chociaż rzeczywiście na samoobronę jest idealna.


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Kilol - 18-08-2010 19:47

Chodzę 2 lata, jak powiedziałem, ale 1 rok nie zdawałem. =/ Teraz żałuję, bo miałbym 5 stopień. Teraz mam stopień 3 (Pas Pomarańczowy).

Tutaj stopnie :
[Obrazek: baner_stopnie.bmp]

(18-08-2010 19:46)Lukasz142 napisał(a):  Mnie tam kręci ogólnie MMA czyli walka w parterze a jednocześnie w stójce lubię sparować z innymi przeciwnikami bez jakiś ustalonych zasad.A krav maga jak dla mnie to trochę dziwna sztuka walki np (kopanie po jajach) chociaż rzeczywiście na samoobronę jest idealna.

Krav Maga, to nie sztuka walki, a po prostu samoobrona, ale na treningach nie tylko mamy chwyty, obrony przed duszeniem itd..., ale też i sparingi, uderzanie w tarcze i wiele innych ciekawych rzeczy.Wink


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Magnus - 18-08-2010 20:20

Osobiście trenowałem Taekwondo ITF przez około 8 miesięcy.Teraz obecnie tłucze w worek lub z kolegami robimy sobie sparingi.Zawsze lepiej być przygotowanym na różne sytuacje które mogą nas spotkać na ulicy czy gdzie kolwiek


RE: Sporty walki i nie tylko ! - gaspare - 19-08-2010 12:49

Ja też trenowałem Taekwondo, aktualnie tylko BJJ, VT, i submission (parter)


RE: Sporty walki i nie tylko ! - tv-story - 19-08-2010 16:08

Ja trenuję boks od dwóch lat


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Kilol - 19-08-2010 16:29

(19-08-2010 12:49)gaspare napisał(a):  Ja też trenowałem Taekwondo, aktualnie tylko BJJ, VT, i submission (parter)

Trenowałem Taekwondo coś około 1 roku, ale szczerze to nic mi to nie dało. Rozciąganie, układy itp., to nie dla mnie i zrezygnowałem.Tongue Później paru latach powstała sekcja KM u mnie w mieście i to mi się spodobało.


RE: Sporty walki i nie tylko ! - WalkmaN - 19-08-2010 19:07

ja na razie trenuje na worasie i siłka, czasu teraz nie mam zbytnio na coś się zapisać, ponieważ chodzę do szkoły wieczorowej Wink po szkole może boks lub mma Smile


RE: Sporty walki i nie tylko ! - Songoku - 19-08-2010 21:36

Ja ćwiczę/trenuję w domu wszystko co się da Smile, kupiłem kilka książek na temat sztuk walki, Jogi, Tai Chi i przy ich pomocy pogłębiam swoją wiedzę. No i trening 100 pompek xD.
A najwięcej to ćwiczę Parkour bo jest za####ste.