Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plemiona, czyli wspólne granie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Plemiona, czyli wspólne granie (/Temat-Plemiona-czyli-wspolne-granie-120842)

Strony: 1 2 3


Plemiona, czyli wspólne granie - AlucyBlue - 07-09-2015 17:31

Witajcie ^^
Pełną parą rozpoczął się rok szkolny, skończyły się wakacje i urlopy. Czasem, kiedy nudno w pracy czy też w szkole, kiedy niema co robić lub do kogo się odezwać, warto nie tracić czasu i się czymś zająć... Czym?
Na pomoc przychodzą plemiona! Big Grin
Zapraszam każdego, chociaż troszkę obeznanego (chociaż ci zupełnie nowi też są mile widziani) do wspólnego grania na stosunkowo nowym świecie. Najsilniejsza osoba ma w tej chwili ma 43 wioski (a to raczej nie jest dużo).
Świat 94, tutaj wszystko będzie się odbywało.
USTAWIENIA ŚWIATA:
https://pl94.plemiona.pl/stat.php?mode=settings
LINK REFERENCYJNY (pamiętajcie by to właśnie z niego się zarejestrować, dzięki temu będziecie o wiele bliżej mojej wioski dzięki czemu będziemy mogli stworzyć razem gildie):
https://www.plemiona.pl/register.php?ref_code=PLZWCUB6&ref=player_invite_linkrl
PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH:
https://forum.plemiona.pl/showthread.php?78844-Poradnik-quot-Jak-zostać-Dybukiem-quot
(Ci którzy mają więcej czasu - off. Ci którzy mają go troszkę mniej - eko. Więcej info w poradniku dla zainteresowanych Smile )
-------------------------------------------------------------------------------------
No, to część oficjalna zakończona. Od siebie chciałbym jedynie dodać że na plemionach da się też zarabiać (i to całkiem ładne sumki za punkty premium). Nawet jednak jeśli nie jesteś zainteresowany zarobkiem, i tak zapraszam. Można poznać wielu ciekawych ludzi, nauczyć się wielu rzeczy. A przy okazji... Zabić nudę ^^


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - Watoga - 07-09-2015 17:35

Dziekuje gralem przez 5 lat to chyba wystarczy. Przerzucilem wiedze i klatwe gry na kolezke ktory siedzi teraz w tym ostro jako top 1 ktoregos tam swiata ( cza by sprawdzic ).

Zalozyc to mozna plemie a nie gildie ;-)

gra tak prosta i uzalezniajaca ze szok
tylko teraz to pay2win jest


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - AlucyBlue - 07-09-2015 17:46

Gildia, plemie, każdy wie o co chodzi Big Grin
Tzn tutaj nawet nie chodzi o to żeby być jakąś super potęgą i tak dalej, bo wiem że p2w jest troszkę widoczne, bardziej o to żeby sobie w wolnej chwili usiąść i "poklikać" Big Grin


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - Arko021 - 07-09-2015 18:08

grałem kilka ładnych lat, przed wakacjami skonczylem z ekipa świat, ruszamy znowu na jesień Smile

Tanum pozdrawia Smile


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - rayden - 07-09-2015 18:33

@[AlucyBlue] Podałeś zły reflink. W sumie to nawet bym zagrał Smile


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - AlucyBlue - 07-09-2015 21:33

Wybaczcie, reflink naprawiony. Zapraszam Smile


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - zjadamkredki - 07-09-2015 21:44

Zarejestrowany z refa Smile Kiedyś sporo w to grałem, fajnie będzie powrócić ;D


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - paoz - 07-09-2015 21:48

gralem kilka ladnych lat, poznalem swietnych ludzi. wspomnienia tez sa nie do zapomnienia Smile Teraz juz nie mam weny i czasu zeby przy tym siedziec ;p


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - AlucyBlue - 07-09-2015 21:49

Ja sam nie grałem kupe czasu, dlatego nie zdziwcie się jeśli zrobie czasem jakąś głupote Lol


RE: Plemiona, czyli wspólne granie - Zarobiony_Koles - 08-09-2015 19:10

Ja osobiście poczekam na świat 96 i wtedy spróbuję swoich sił. Gra przypomina mi strasznie dzieciństwo, ogrom czasu na to poświęcałem i jeszcze net z predkością 60 kb/s Big Grin