Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - smoku1996 - 06-11-2015 14:23

Rąbani z wyniku 2-0 wyszli na 2-2 BRAWO Smile
Co myślisz o meczu Al Khor-Qatar SC ?


Typy by zonu! - danielh988 - 06-11-2015 14:23

Brawo brawo brawo dzięki wielkie Big Grin


RE: Typy by zonu! - zon - 06-11-2015 14:33

(06-11-2015 14:23)smoku1996 napisał(a):  Rąbani z wyniku 2-0 wyszli na 2-2 BRAWO Smile
Co myślisz o meczu Al Khor-Qatar SC ?

Mają bardzo dużo remisów w bezpośrednich pojedynkach. Ale z tego co widzę, to gospodarze cisną i to dość mocno w tych pierwszych 20 minutach. Będę śledził, jak będzie coś ciekawego to dam znać. Zawsze, gdy Al Khor był gospodarzem z Qatar SC padał remis, tak teraz wyczaiłem Smile


RE: Typy by zonu! - jebak - 06-11-2015 17:02

(06-11-2015 13:02)zon napisał(a):  LIVE
30'
Young Lions 0 - 1 Geylang
Young Lions lub remis @2.25
2 - 2


wjeżdżam w przerwie
Young Lions @7.50

nie wygrali, ale zamknąłem z zyskiem!

to zdecydowanie nie na moje nerwy... w grze 350pln, a oni tracą bramkę na 2-0... ale dobra gra na live pozwoliła zarobić Big Grin
[Obrazek: rua2cy.jpg]


Poszedłem w to razem z Tobą Smile

1X zamknąłem jak zremisowali - ale powiedz mi jak osiągnąłeś zysk przy drugim zakładzie?
U mnie przy zamykaniu z 25,00 zostało 17,50 - było to w 85'


___

(05-11-2015 19:22)zon napisał(a):  
(05-11-2015 18:59)jebak napisał(a):  @zonu gdybyś miał chwilę i mógłbyś wytłumaczyć jak w praktyce wygląda to zamykanie. Jak korzystać żeby bukmachera oszukać a nie siebie Smile
Z góry thx

Po prostu jak puszczasz pojedynczy mecz lub kupon i wszystko Ci wchodzi, a w meczu jest np 70 minuta i nie masz nerwów żeby czekać do końcowego gwizdka to możesz "zamknąć" kupon kiedy Ci się to podoba, ale im wcześniej chcesz zamknąć tym mniejszą kwotę wygrywasz.
Najlepiej to działa grając na live, tak jak ja robię. Postaram się to opisać na przykładzie. Dajmy na to, że gra dwie w miarę równe poziomem drużyny Real z Barcą. Wiadomo, że kurs na Real przed meczem będzie wynosił 1.90.

W 14 minucie Barca strzela na 1-0, automatycznie kurs na zwycięstwo Realu wzrasta do np. 4.50. Wtedy dajesz 100zł na zwycięstwo Realu (gdy już przegrywają 1-0).
Po chwili Real wyrównuje. Czekasz dalej z myślą, że strzelą kolejną bramkę.
W 60 minucie zawodnicy z Madrytu strzelają na 2-1. Wtedy od razu po strzeleniu drugiej bramki przez nich możesz zamknąć zakład z zyskiem np. 250zł lub czekać do samego końca meczu i zyskać 450 zł lub stracić wszystko, jeśli Barca wyrówna.

Ja z reguły zamykam od razu, gdy coś mi wejdzie bo wiem, że bycie pazernym i czekanie do samego końca często bywa złudne i można stracić całą wygraną w ostatnich minutach.

Trochę chaotycznie... ale jeśli niejasno wytłumaczyłem to proszę pytać Wink


Rozumiem już - dziękuję bardzo za wytłumaczenie. Jest to ciekawa opcja która jeszcze podbija emocje grając live Smile


RE: Typy by zonu! - zon - 06-11-2015 17:12

(06-11-2015 14:33)zon napisał(a):  Mają bardzo dużo remisów w bezpośrednich pojedynkach. Ale z tego co widzę, to gospodarze cisną i to dość mocno w tych pierwszych 20 minutach. Będę śledził, jak będzie coś ciekawego to dam znać. Zawsze, gdy Al Khor był gospodarzem z Qatar SC padał remis, tak teraz wyczaiłem Smile

No tak, zawsze padał remis aż do czasu kiedy postawiłem ten mecz Big Grin

(06-11-2015 17:02)jebak napisał(a):  Poszedłem w to razem z Tobą Smile

1X zamknąłem jak zremisowali - ale powiedz mi jak osiągnąłeś zysk przy drugim zakładzie?
U mnie przy zamykaniu z 25,00 zostało 17,50 - było to w 85'


Rozumiem już - dziękuję bardzo za wytłumaczenie. Jest to ciekawa opcja która jeszcze podbija emocje grając live Smile

Zamknąłem wszystkie zakłady w momencie, gdy wyrównali czyli około 80 minuty. Po ~80 minucie te kwoty zaczynają bardzo szybko spadać, więc trzeba równie szybko reagować. Nawet z zyskiem głupich PLN już wolałem zamknąć niż czekać do końca meczu.
Ty poczekałeś 5 minut dłużej i sam widzisz. Mogłeś zamknąć, ale już nie z zyskiem Smile

Tak czy tak, gratuluję tym co ze mną zagrali! Wink


RE: Typy by zonu! - zon - 06-11-2015 18:45

LIVE
przerwa
Zapresic 0 - 1 Lokomotiv Zagrzeb
Zapresic lub remis @2.60

1 - 2


RE: Typy by zonu! - explrlz - 06-11-2015 18:48

Ja odstawiłam 3:2 dla zapresic Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


RE: Typy by zonu! - maax6 - 06-11-2015 18:50

Vojvodina-Surdulica

Mógł strzelać, a nie machać rękami, że faul. Z wolnego nic nie wyszło a tak mogło być 1:2 do przerwy :/


RE: Typy by zonu! - zon - 06-11-2015 21:37

Płatny niestety nie pyknął, ale na weekendzie szykuje się tyle wyśmienitych meczyków, że nadrobimy z plusem! Smile


Typy by zonu! - Domcuss - 06-11-2015 21:38

Zon, o jakie konkretnie mecze chodzi ? Musze się przygotować