Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - piotrekprorok - 28-10-2015 07:50

Tak się tutaj rozpędzacie a ja pragnę przypomnieć, że na forum obowiązuje BEZWZGLĘDNY zakaz sprzedaży typów bukmacherskich!


RE: Typy by zonu! - lolek95 - 28-10-2015 07:50

Napisałem że świetne darmowe typy Wink

Jednakże widzę subtelną różnicę pomiędzy ciastkami, a typami. Ponieważ ciastko wiem że zjem ,a nawet jak nie to i tak mam korzyść bo je mam, a niestety typ nie gwarantuje wygranej, co więcej, mogę być w tył o postawioną kasę. Z resztą to była tylko sugestia...

@jebak: proponuję trochę ograniczyć czas z wykopem.


RE: Typy by zonu! - zon - 28-10-2015 10:36

(28-10-2015 07:45)kyniu6 napisał(a):  Zrób abonament tak jak pisałeś wcześniej to podejrzewam że zyskasz wielu klientów bo masz naprawdę porządne typy:-)

Abonament jest już wprowadzony na miesiąc listopad Smile Więcej info na blogu, poczcie i pw. Koniec tematu płatnych!

(28-10-2015 07:50)piotrekprorok napisał(a):  Tak się tutaj rozpędzacie a ja pragnę przypomnieć, że na forum obowiązuje BEZWZGLĘDNY zakaz sprzedaży typów bukmacherskich!

Oczywiście Wink Przepraszam za słownictwo i mały offtopic. Już się to nie powtórzy, obiecuję poprawę Smile

A teraz idę szukać coś konkretnego do obstawienia, czuwajcie!


RE: Typy by zonu! - smoku1996 - 28-10-2015 12:12

Dobre typy podajesz Smile


RE: Typy by zonu! - zon - 28-10-2015 12:17

Sytuacja wygląda następująco... Od godziny 13 ruszają puchary. Będzie dziś bardzo dużo spotkań pucharowych i to w takich krajach, gdzie często takie mecze bywają ustawiane. Osobiście mam kilku kandydatów, którzy mogą zrobić dziś łamańca ale to tylko moje osobiste spekulacje i nie mam zamiaru tego obstawiać w ciemno.
Mecze będę śledził na live i w taki sposób mam zamiar zarobić dziś pieniążki. Typy live będę wrzucał do jednego posta, edytując go. Całkiem możliwe, że będzie dużo typów więc polecam odświeżać stronkę co chwilę Smile

Ewentualnie możecie mnie też już teraz znaleźć na czacie live:
http://www.typy-live.pl/

(28-10-2015 12:12)smoku1996 napisał(a):  Dobre typy podajesz Smile

Dziękuję Wink


RE: Typy by zonu! - TikTak - 28-10-2015 12:29

ja dziś sam próbuje odrobić to co straciłem.....postawiłem dziś Crotone vs Empoli na Crotone że wygrają Smile i wygrywają Smile


RE: Typy by zonu! - zon - 28-10-2015 13:36

No to zaczynamy!

LIVE
Puchar Chorwacji
30'
Backa 1 - 0 Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda @2.20


LIVE
Puchar Serbii
43'
Indija 1 - 0 Rad Belgrad
Rad lub remis @2.60

Goście nie wykorzystali ogromnej przewagi... cóż

LIVE
Turcja
przerwa
Denizlispor 0 - 1 Erciyesspor
Denizlispor lub remis @2.10


Tutaj podobnie. Nie rozumiem jak można nie wykorzystać takiej przewagi, skończyć tylu ataków i strzałów...

LIVE
Puchar Cypru
6'
Omonia 0 - 0 Elpida
Powyżej 3.5 bramki @1.66


RE: Typy by zonu! - SokoleOko - 28-10-2015 16:29

Będzie jeszcze dziś jakiś typ? Wink Bo coś bym postawil Big Grin


RE: Typy by zonu! - zon - 28-10-2015 16:34

(28-10-2015 16:29)SokoleOko napisał(a):  Będzie jeszcze dziś jakiś typ? Wink Bo coś bym postawil Big Grin

Tak, liczę jeszcze na jakieś niespodzianki do przerwy w Bułgarii, Chorwacji, Danii, Grecji itd. Na czymś trzeba odrobić te 2 nieudane wcześniej typy live Big Grin


RE: Typy by zonu! - SokoleOko - 28-10-2015 16:35

U to dobrze ze tam nie stawiaalem Big Grin

Kasa wpłacona teraz tylko czekam na typ Big Grin