Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na własnym faucecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Reklamy na własnym faucecie (/Temat-Reklamy-na-wlasnym-faucecie-120781)



Reklamy na własnym faucecie - Sahya - 06-09-2015 17:49

Witam,
Jakie strony polecacie jeżeli reklamy będę umieszczał na własnym faucecie? Możecie dawać refy to się zarejestruję Big Grin


RE: Reklamy na własnym faucecie - bartheez - 06-09-2015 19:27

witaj, polecam revenuhits - reflink , minimum to 20$, aktualnie najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz Popads


RE: Reklamy na własnym faucecie - belly93 - 07-09-2015 13:54

Miałem dwa faucet'y. Ale zakładanie jest nie opłacalne.

Ruch głównie pochodzi z azji. Ja nie wyszłem na swoim kranie na plus, chociaż miałem 500 satoshi za odwiedzenie strony. Z tego co mi się zdaje, to opłacają się reklamy z google tylko.


RE: Reklamy na własnym faucecie - krzychu321 - 08-09-2015 14:44

Dokładnie gogle jest numerem jeden, chodź pop adsa też korzystam na ruch zagraniczny.