Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? (/Temat-Jak-zmonetyzowac-Fanpage-75-Tysiecy-fanow-120780)

Strony: 1 2 3


Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - KempusPL - 06-09-2015 17:42

Witam,

Mam pytanie do użytkowników tego forum. W jaki sposób mogę zmonetyzować swój fanpage na Facebooku? Jakieś pomysły? Smile

Mam 75 tysięcy fanów.
Grupa wiekowa: w 60 % od 13 do 17 lat
Płeć przeważająca: Kobiety

Sub SMS, oraz skracanie linków odpada.

W postach niżej opisałem mój problem z SUB SMS, jeśli ktoś zna rozwiązanie, to proszę o pomoc Sad


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - erner - 06-09-2015 17:51

Zacznij sprzedawać pigułkę "dzień po". Myślę że nisza jak na taką grupę wiekową jest bajeczna.


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - Sahya - 06-09-2015 17:53

Dlaczego najlepsze metody zarobku odpadają?


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - TheMe - 06-09-2015 18:00

Polecam wykupienie domeny+hostingu, tam po części przenieść swój FP oraz dodać reklamy. Ale jeśli nie znasz HTML, CSS czy JS to zawsze możesz kogoś zatrudnić.
A jeśli nie to zawsze możesz oferować reklamy.

A tak właściwie to dlaczego nie skracanie? SubSMS wiem - zaśmiecanie FP i tak dalej...

Pozdrawiam TheMe


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - freestyper - 06-09-2015 18:01

chetnie wykupie reklame Big Grin


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - KempusPL - 06-09-2015 18:10

Sub SMS odpada, bo... nie działa dobrze u mnie. Udostępniam post, przykładowo jakiś obrazek, w opisie wiadomo, standardowa gadka "bla bla bla, mamy dla Was ajfona. Link:". I po około godzinie wejść raptem 10. Mimo tego że post widziało ponad 2k osób i 200 lajknęło.

Facebook nie blokuje linku, bo sprawdzałem różnymi przeglądarkami, na różnych adresach ip, z telefonu, dwóch kumpli też sprawdziło i... dupa.

A może faktycznie facebook blokuje mi link? Bo to niemożliwe żeby tak mało wejść było Sad

Jeśli ktoś wie co może być przyczyną, to proszę o pomoc.


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - AlucyBlue - 07-09-2015 00:36

Spróbuj sprzedawać reklamy na allegro, nie pamiętam jakie stawki dokładnie tam były, ale jeśli chcesz zarabiać bardziej "legalnie" warto się tym zainteresować. Co do blokady, raczej jej nie masz, dziwie się jedynie że masz 200 lajków i tylko 10 wejść. Te "lajki" są od normalnych osób czy to jakieś boty? Warto byłoby to sprawdzić Smile


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - KempusPL - 07-09-2015 06:47

(07-09-2015 00:36)AlucyBlue napisał(a):  Spróbuj sprzedawać reklamy na allegro, nie pamiętam jakie stawki dokładnie tam były, ale jeśli chcesz zarabiać bardziej "legalnie" warto się tym zainteresować. Co do blokady, raczej jej nie masz, dziwie się jedynie że masz 200 lajków i tylko 10 wejść. Te "lajki" są od normalnych osób czy to jakieś boty? Warto byłoby to sprawdzić Smile

Nie, nie są to boty. Są to normalnie komentujące osoby, nic nie wygląda podejrzanie. Posprawdzałem profile ludzi z kilku postów i nie widzę nic co wskazywałoby na to że nie są to ludzie Big Grin

Ruch wygląda całkiem normalnie, jeden post osiągnie 400 like, drugi tylko 50. Na tym fanpage nie były nabijane sztucznie lajki przez addmefast itp. serwisy

Allegro odpada - Nie mam 18 lat.

Jak ktoś jeszcze ma pomysły, dlaczego jest tak mało wejść to miło by było jakby się podzielił Smile


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - AlucyBlue - 07-09-2015 07:18

Wiesz, istnieje też możliwość że ludzie po prostu są wyczuleni na to że to fejk albo boją się że to wirus i nie chcą wchodzić, w takim wypadku jednak nie wiem skąd te lajki... A może to przez serwis partnerski? Z jakiego serwisu korzystasz?


RE: Jak zmonetyzować Fanpage (75 Tysięcy fanów)? - KempusPL - 07-09-2015 08:34

Korzystam z hotcash.