Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiający serwis do kupienia na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiający serwis do kupienia na allegro (/Temat-Zarabiajacy-serwis-do-kupienia-na-allegro-120753)



Zarabiający serwis do kupienia na allegro - cassos - 06-09-2015 12:03

Witam, znalazłem dość ciekawą choć nieprawdopodobną aukcje na allegro.
Jakaś firma oferuje utworzenie serwisu ogłoszeń erotycznych za 12500zł i gwarantuje zyski 5000zł miesięcznie, 60 tysięcy rocznie. Jeśli plan nie zostanie wykonany gwarantują zwrot pieniędzy. Oni zajmują się wszystkim, w cenie wysyłają mailing do 500000 osób, rejestrują serwis w programach partnerskich, dają materiały reklamowe, wskazują miejsca gdzie mamy wykupić reklame.

Moje pytanie brzmi czy prawdopodobne są takie zyski z serwisu od pierwszych dni jego działania? Troche wygląda to na oszustwo.

link do aukcji: http://allegro.pl/zarabiajacy-serwis-ogloszen-erotycznych-gw-5000zl-i5642348175.html


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - freestyper - 06-09-2015 12:16

Jakoś nie chce mi sie w to wierzyć. Lipa pewnie.


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - rysieklubicz - 06-09-2015 12:33

Jeśli są w stanie zarobić 5 tysiecy miesięcznie to raczej nie potrzebują kogoś aby dał im 12 klocków i będą mu odpalać 60 rocznie ...


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - CraftRidersPL - 06-09-2015 12:33

UWAGA! Jeśli osiągniesz gwarantowany próg zysków 60 000,00 zł szybciej niż okres trwania naszej umowy to uznajemy zlecenie za zrealizowane i zakończone powodzeniem. Na tym etapie nasza współpraca dobiega końca.

Kupujesz gotowy, działający i od pierwszego dnia w sieci zarabiający serwis ogłoszeń erotycznych z gwarancją stałych miesięcznych zysków. Otrzymasz od nas umowę w której zagwarantujemy średni miesięczny zysk serwisu w wysokości 5 000,00 zł przez cały rok, łącznie gwarantujemy zysk w wysokości 60 000,00 zł w ciągu roku.

GWARANTOWANY próg zysków?
Albo cholernie odważny scamer albo robi pozyczkę na 600% ze zwrotem w rok O.o

nie podoba mi się konto na allegro, dziwna nazwa jak na "zarejestrowaną firmę" większość pozytywów ze słabych kont z 2/3 tranzakcjami

Ani słowa na stronie agencjakws.pl o aukcjach...

Myśle że to nie jest takie piękne


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - cassos - 06-09-2015 12:50

Też sprawdzałem ich stronę mając nadzieje, że znajde jakieś opinie, więcej przykładów ich serwisów itp. ale nic nie znalazłem


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - Betdnia.pl - 14-09-2015 09:37

Jak dla mnie to albo "wałek" albo szukają kasy na reklamę a tak na prawde czy to wypali?


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - cezar78 - 14-09-2015 11:07

Jakby mogli tyle zarobić to by nie wystawiali aukcji, proste


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - kuli - 14-09-2015 11:21

Nie przyjmą reklamacji. Poddadzą byle jaki powód


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - lechoo - 15-09-2015 12:43

W tej tematyce konkurencja jest tak silna że trzeba mieć więcej jak 60 000 na reklamę


RE: Zarabiający serwis do kupienia na allegro - prelude - 15-09-2015 12:55

aukcja usunietaWink