Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ebook (/Temat-ebook-120746)



ebook - WazzaP - 06-09-2015 09:16

Witajcie ;-)

Niedługo wyjeżdżam, no i długi czas spędzę w autobusie, tak więc chciałem jakoś ten czas dobrze spędzić, a ostatnio bardzo zaciekawiły mnie dwie książki. Wiecie może skąd mogę ściągnąć pełna wersję e-booka książek: "Fifa Mafia" i "Messi. Historia chłopca który stał się legendą". Znalazłem jakieś wersję na chomikuj, no ale jak ściągnąłem to te dwie książki są chyba w jakieś wersji demo, bo nie mam po prostu całości.
Jeszcze drugie pytanko: Jest jakaś różnica gdzie będę czytał te książki? Jakieś programy polecacie? Może ja z tego chomikuj ściągnąłem pełną wersję, tylko te programy jakoś zmuszały do kupna e-booka?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam :-)


RE: ebook - vojtec - 06-09-2015 10:24

Tą drugą masz na chomiku w PDFie. Na czym zamierzasz czytać? Ja na androidzie do czytania ebooków w każdym formacie używam darmowej wersji MoonReader, trochę okrojony i z reklamami, ale w niczym to nie przeszkadza.


RE: ebook - dawid161622 - 16-09-2015 23:05

Poszukaj tutaj: ebook4all.pl lub exsite.pl