Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Webmoney. - wprowadzenie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Webmoney. - wprowadzenie? (/Temat-Webmoney-wprowadzenie-120737)



Webmoney. - wprowadzenie? - nurgiel - 05-09-2015 22:09

Korzystam z 6 programów partnerskich. Wszystkie łączyło przelew na paypala, ale niestety paypal uznał, że coś sprzedaje (też chciałbym wiedzieć, co sprzedawałem, ale jak widać się nie dowiem) i zablokował mi konto.
Po paypalu 4 z 6 programów łączy webmoney, 2 z 6 payza.

Z czym się je webmoney? Czyli parę podstawowych pytań.

1. Jak wyglądają przelewy z webmoney na konto bankowe? Przebrnąłem przez rejestracje, a gdy wybieram opcje bank wire muszę mieć jakiś typ konta i wymaga skanu jakiegoś dokumentu (jakikolwiek dowód tożsamości?).
2. Jakie prowizje transferu z webmoney na polskie konto bankowe?


RE: Webmoney. - wprowadzenie? - Grab998 - 16-07-2016 22:30

udało Ci się wypłacić pieniądze z webmoney na paypal? lub polskie konto bankowe?

daj znać, potrzebuje kilku porad i wskazówek w tym temacie Wink


RE: Webmoney. - wprowadzenie? - Antonii88 - 29-07-2016 18:33

Z miłą chęcia przyjmę pieniądze na webmoney. Oczywisce przesylając pieniadze na twoje konto Smile Bo akurat potrzebuje, a nie mam jak wpłacic tam pieniedzy poniewaz maja jakies błedy. Zapraszam na pw, w celu bezpieczenstwa moge podac ci moj dowód itd Smile


RE: Webmoney. - wprowadzenie? - Grab998 - 03-09-2016 09:57

Sprzedam 550$ z konta WMZ.
Kurs $ do dogadania Smile


RE: Webmoney. - wprowadzenie? - lukjas85 - 22-09-2016 23:07

jak długo trzeba czekać na wypłatę do polskiego banku?


RE: Webmoney. - wprowadzenie? - Tadeusz_gda - 08-10-2016 07:44

(05-09-2015 22:09)nurgiel napisał(a):  1. Jak wyglądają przelewy z webmoney na konto bankowe?
Wiem, że tylko to możliwe na konto w Aliorze tutaj.

(05-09-2015 22:09)nurgiel napisał(a):  Przebrnąłem przez rejestracje, a gdy wybieram opcje bank wire muszę mieć jakiś typ konta i wymaga skanu jakiegoś dokumentu (jakikolwiek dowód tożsamości?).
Jeśli chcesz mieć więcej możliwością w WebMoney, to trzeba otrzymać atestat (paszport) Formalny. Jak to zrobić już opisane tutaj.

(05-09-2015 22:09)nurgiel napisał(a):  2. Jakie prowizje transferu z webmoney na polskie konto bankowe?
Standardowe dane konta: Swift, IBAN itd.
[Obrazek: EDcMkXkegQ8.jpg]
Jeszcze spróbuj otrzymać środki z WebMoney przez przelew na kartę Visa lub MC. Więcej o tym tutaj.
Jeśli potrzebujesz wymienić walutę WebMoney z WMZ na WME, lub WMR na WMZ możesz to zrobić bez rejestracji w tym kantorze (instrukcja).