Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do zamknięcia (/Temat-Do-zamkniecia-120729)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - freestyper - 07-09-2015 17:15

szukasz filmiku ? sciagasz go i wrzucasz na strony ?


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 07-09-2015 17:49

Hah no i witam ponownie. Różnie bardzo różnie. Czasem admini mi coś w paczce wyślą, czasem na facebooku, czasem sam znajduje na różnych stronach. Po prostu pobieram coś co uznam że się nadaje i wrzucam.


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 07-09-2015 19:00

No i proszę główna Big Grin

Szkoda że filmik nie zarabia ale może choć trochę pomoże Smile


[Obrazek: Hdco131.png]


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 07-09-2015 22:13

Szybkie sprawdzenie moich filmików i widzę że jeden z nich ma 40k a drugi 15k. Nice oczywiście statystyk brak i nie mogę się doczekać kiedy je dostane w swoje ręce Big Grin


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - fusek - 07-09-2015 22:31

ojbedziesz zarabial Wink jak mialen aktyqne zarabianie na filmach to cos wpadaloWink


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - kuba48 - 07-09-2015 23:45

Ciekawy dziennik, myślę, że z FailArmy masz start ! Smile
Pamiętaj o znakach wodnych i reklamuj swoją markę filmików Smile


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 08-09-2015 14:40

Cześć. Dziękuje za miłe słowa.

Otóż 89k na jednym z filmiku to miłe zaskoczenie... Cholernie, ale to cholernie mnie zmobilizował i mam ochotę działać jak nigdy Big Grin

Statystyki na youtube wbiły dopiero za 6 września (a dziś jest 8) więc wrzucę jak się będą bardziej uaktualnione.

W dodatku zwiększył mi się trochę zasięg na fanpagu do 350k ale niestety ilość lajków nie wzrosła.

Dodaje że jest to 8 dzień mojej pracy z youtubem itp. Zobaczymy co będzie później Smile

Edit 30min później:
Daje wam screena z statystykami fanpage bo w sumie fajnie się to przegląda Big Grin

[Obrazek: unENxLz.png]


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 09-09-2015 17:40

Panowie i panie oto statystyki 7 wrzesień 2015

[Obrazek: DVHHKzN.png]

a oto bardziej szczegółowe

[Obrazek: 0jZAHC8.png]

Jeszcze trochę podskoczy przez te kilka dnia ale już widać jakie strony nabijają wyświetlenia a które nie.
Niestety na demotach dostałem bana za rzekomy spam a kolejne konta są banowane :/
Napisałem do nich z powodu odwołaniu do bana ale bez rezultatu... Oczywiście regulaminu nie naruszałem w jakikolwiek sposób specjalnie cały przeczytałem. Nie były to posty śmieciowe itp działały na plus serwisu.
Trudno zawsze znajdzie się coś innego.
Podeślijcie może jakieś strony na których opłaca się umieszczać filmiki oraz piszcie jakie zmiany bym mógł wprowadzić itp

Dzięki wszystkim za pomoc.


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - ScroX - 09-09-2015 18:43

150 tyś wyświetleń i tylko 0,08$ ? czemu tak mało ?


RE: piotrgk4 i jego "Śmieszne filmiki" - piotrgk4 - 09-09-2015 20:03

Statystyki youtube które się nie zaktualizowały norma... Mają opóźnienie 3 dniowe. Jak pisałem zarobki mnie nie interesują.

Lepsze jest uczucie tego każdego suba i ta widziana wiadomość w skrzynce Big Grin