Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaulRcootiC z SubSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PaulRcootiC z SubSMS (/Temat-PaulRcootiC-z-SubSMS-120727)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 19:34

Dzień 2 kończe z 4 leadami facepalm

Reklama zrobiona , rano zobacze może coś wpadnie przez noc Sex


RE: PaulRcootiC z SubSMS - Bidbar96 - 06-09-2015 20:00

E mordo serio wez ogarnij głowe w gimbazie nie trzeba sie uczyc bo nie ma czego;/
Ja przez całe liceum się nie uczyłem i mature zdałem :/


RE: PaulRcootiC z SubSMS - count765 - 06-09-2015 22:44

Ale on chce się uczyć, capiche? facepalm


Odp: PaulRcootiC z SubSMS - mintek14 - 06-09-2015 23:10

Pewnie w wakacje też zakuwał żeby się jakoś przygotować do tej gimbazy. Dzieciństwo sobie marnujesz, lepiej pograć z kolegami w piłke

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: PaulRcootiC z SubSMS - AlucyBlue - 07-09-2015 00:20

Z mojej strony życzę powodzenia, co do nauki... Cóż, może warto żeby chłopak się przyłożył w gimnazjum i poznał podstawy, może w szkołach wyższych będzie łatwo. (Poza tym tak naprawdę nie wiemy czy to ze względu na rodziców czy sam sobie taki cel chłopak postawił Wink )


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 07-09-2015 06:01

Ale ja się we wakacje nie uczyłem Big Grin
Sam chce się tak uczyć Wink


RE: PaulRcootiC z SubSMS - AlucyBlue - 07-09-2015 08:24

Z ciekawości zapytam, uczysz się tak żeby mieć w przyszłości lepszą prace (pamiętajmy że to dopiero gimnazjum) czy może dlatego że chcesz mieć po prostu więcej informacji? ^^


RE: PaulRcootiC z SubSMS - Lotheo - 07-09-2015 08:46

Na szczęście gimnazjum skończyłem 13 lat temu i bardzo się z tego cieszę. Kiedyś nie przywiązywało się tak dużej wagi do nauki jak dziś. Kiedyś wracałeś ze szkoły, jadłeś obiad i leciałeś na podwórko kopać piłę, albo szukałeś co by tutaj nabroić z kolegami na osiedlu. Wyjazdy na mecze na tygodniu i powrót na drugi dzień. To było pięknie i niestety nie wrócą już te czasy. Kiedyś było inaczej, bo i My jako młodzi chłopcy mieliśmy co robić i wtedy mieliśmy wpojone przez starszych na osiedlu, jakieś wartości w życiu. Dzisiejsza Polska wychowuje młodzież rurkową (ciapy), które są tłamszone i od dzieciństwa przez rodziców na siłę "unowocześniane", czyt. tablety na komunię, smartphone w wieku 5 lat itp. Uzależnienie od fejsa jest dziś tak wielkie, że aż mi się płakać chce jak słyszę te gimbusiarskie teksty od łebków wracających ze szkoły w stylu: "ten i ten ma tyle lajków", "a ten wrzucił to na fejsa,". Kur** niektórym to ładnie już mózg zlasowało od tych pseudo społecznościowych gówien. Ten kto ma więcej lajków, to ma dłuższego, czy co? facepalm. Jak ja się cieszę, że fejsa wykorzystywałem tylko do zarobku, a urodziłem się jeszcze pod koniec lat 80 - tych, kiedy to młodzież wiedziała, co to znaczy ciężka praca i miała jakiekolwiek wartości w życiu. Dzisiaj szczytem odwagi jest splunąć na słabszego i skatować młodszego w imię niby większego szacunku u starszych na osiedlu. Szedłem parę dni temu z psami i młode chłopaki w wieku 14-15 lat popychały jakiegoś młodzika z plecakiem i mu wrzucili buta na dach klatki. Przystanąłem i mówię: "Taki kur** kozak jesteś, to spróbuj ze mną". Jak myślicie, dlaczego żaden z tej 4 nie spróbował? Czemu nie spróbowali wszyscy we 4? Przecież mieli przewagę. Taką o to młodzież wychowuje dzisiejszy kraj. Dzisiaj mówi się o nie tak wielkich liczbach imigrantów w Europie, ale co będzie za 5-10 lat? Kto będzie walczył za kraj i ojczyznę? Chyba nie napiszecie mi, że dzisiejsi uczniowie gimnazjów? To jest niestety początek końca upadku cywilizacji. Taka jest smutna prawda Smile


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 08-09-2015 06:08

Dzień 3
Po szkole , wprowadziłem kod na steama do gry Hacker Evolution cos tam ktora wygrałem na forum tu w konkursie ? Zrobiłem lekki spam
6,40zl - 2 Leady
Tylko tyle Sad
Za bledy przepraszam pisze z telefonu.
19,20zl / 500zl
+17,50zl które zarobilem kiedys Jerk


RE: PaulRcootiC z SubSMS - MACOS - 11-09-2015 12:59

Coraz lepiej ci idzie Big Grin