Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaulRcootiC z SubSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PaulRcootiC z SubSMS (/Temat-PaulRcootiC-z-SubSMS-120727)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PaulRcootiC z SubSMS - Herth69 - 06-09-2015 10:56

W gimnazjum jesteś i tak tyrasz...? Ja bym na Twoim miejscu zajął się zarabianiem,a naukę trochę ograniczył.Szczególnie,że jesteś w gimnazjum Jerk2 Ja miałem w 3 klasie gimnazjum średnią 4.2,a uczyłem się tylko do sprawdzianów.


RE: PaulRcootiC z SubSMS - dzemba - 06-09-2015 11:15

Ja specjalnie wybrałem bardzo słabe gimnazjum i technikum bym się mógł obijać i robić na co mam ochotę. Olej naukę szkolnej wiedzy bo i tak spokojnie wyciągniesz z egzaminu gimnazjalnego i matur po 90% bez żadnej nauki, jak masz cokolwiek oleju w głowie Tongue


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 11:31

(06-09-2015 11:15)dzemba napisał(a):  Ja specjalnie wybrałem bardzo słabe gimnazjum i technikum bym się mógł obijać i robić na co mam ochotę. Olej naukę szkolnej wiedzy bo i tak spokojnie wyciągniesz z egzaminu gimnazjalnego i matur po 90% bez żadnej nauki, jak masz cokolwiek oleju w głowie Tongue

Super rady Rolleyes Z tym , że jestem w 1 gimnazjum Jerk A gimnazjum wybrałem z najwyższym poziomem w mojej okolicy pokerface

Chyba trafiłem w żyłe złota Big Grin

http://scr.hu/1ifo/elk1t Jerk2

Czas pracy , bardzo mały bo wrzucone 3 komentarze Huh


RE: PaulRcootiC z SubSMS - full2000 - 06-09-2015 12:55

Powodzenia!Smile


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 13:18

(06-09-2015 12:55)full2000 napisał(a):  Powodzenia!Smile

Dzięki Wink Okazało się że tamte leady mi wpadły bez reklamy Huh


RE: PaulRcootiC z SubSMS - count765 - 06-09-2015 13:51

Cytat: A gdzie jesteś? W liceum? W technikum? Gdzie niby jest tylko nauki? Co Ci da ten czerwony pasek? Ja przykładowo wstydziłbym się gdyby mnie wyczytano na środek apelu że mam czerwony pasek. Owszem jakieś tam oceny trzeba mieć, ale one nie mają najmniejszego znaczenia. Wiedzy na pewno nie odzwierciedlają.


Jemu widocznie zależy na ocenach i na tym czerwonym pasku, więc niech się uczy. Wink Powodzenia.


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 14:09

(06-09-2015 13:51)count765 napisał(a):  
Cytat: A gdzie jesteś? W liceum? W technikum? Gdzie niby jest tylko nauki? Co Ci da ten czerwony pasek? Ja przykładowo wstydziłbym się gdyby mnie wyczytano na środek apelu że mam czerwony pasek. Owszem jakieś tam oceny trzeba mieć, ale one nie mają najmniejszego znaczenia. Wiedzy na pewno nie odzwierciedlają.


Jemu widocznie zależy na ocenach i na tym czerwonym pasku, więc niech się uczy. Wink Powodzenia.

No mi zalezy Wink Dzięki 2


RE: PaulRcootiC z SubSMS - Koja - 06-09-2015 15:29

Te testy gimnazjalne to są do sprawdzenia inteligencji a nie wiedzy z książek. W żadnej klasie w gim nie mialem paska a testy napisałem lepiej od tych z paskami.


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 16:03

Stan na 16:57 http://scr.hu/1ifo/qpveo Huh
Może dobije jeszcze 2 leady do 24:00 Big Grin


RE: PaulRcootiC z SubSMS - paweuq - 06-09-2015 16:18

Dlaczego go tak zniechęcacie? Z niektórych to są niezłe psy ogrodnika "ja sie nie uczyłem i ty nie możesz bo masz szanse osiagnąc wiecej odemnie".