Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaulRcootiC z SubSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PaulRcootiC z SubSMS (/Temat-PaulRcootiC-z-SubSMS-120727)

Strony: 1 2 3 4 5


PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 05-09-2015 18:08

Cześć ! To już mój kolejny dziennik Xpokerface Czas zaprzyjaźnić się z SubSMS

Mój czas pracy będzie w weekendy :/ (Rok szkolny , nauka i te sprawy)
Dlatego dzisiaj rano zacząłem już z tym prace Big Grin Określony przeze mnie cel będę chciał zdobyć do 24 grudnia bieżącego roku , a mój cel to jest 500 złoty Smile Serwisy na których będę zarabiał to HotCash i opcjonalnie do jednego programu FireSub Smile

Co dzisiaj zrobiłem :
Założyłem nowe fake konto na facebook , zdobyłem troche znajomych ok.150 , cały czas przychodzą zaproszenia Lol Dochodzę do grup stopniowo , mam już +40 grup
Zarejestrowałem 21 domen darmowych Jerk2 , cały czas dochodzę do grup do jutra planuje mieć ich ok.80.

Co spróbuje zrobić jutro :
Wziąć darmowy hosting na MintsHost Jerk2 Podpiąć do niego te domeny , i liczyć aby szybko były te DNS'y czy coś Big Grin Przygotować stronę , wrzucić na serwer i spamować Jerk i założyć drugie konto Smile


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 09:10

Dzień 2

Stan Grup : 90 Sex

Co dzisiaj zrobiłem ?

Przygotowałem strony , podpiałem domeny , zacząłem spamować Jerk

Nie wziąłem hostingu na MintsHost tylko w innym serwisie Sex

Co planuje dziś zrobić ?

Dołączyć do ok.100 grup , powysyłać zaproszenia do jak największej ilości grup Big Grin

Co planuje robić od Poniedziałku do Piątku ?

Uczyć się Xpokerface

Kolejny update wieczorem Sex



RE: PaulRcootiC z SubSMS - zjadamkredki - 06-09-2015 09:14

To czego ty się tak uczysz, że w tygodniu na nic czasu nie masz ? Big Grin


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 09:16

(06-09-2015 09:14)zjadamkredki napisał(a):  To czego ty się tak uczysz, że w tygodniu na nic czasu nie masz ? Big Grin

Wszystkiego Sad Trzeba świadectwo z paskiem wypracować Jerk


RE: PaulRcootiC z SubSMS - rozekrr - 06-09-2015 09:33

Piszesz że stworzyłeś strony czyli real content czy sam stworzyłeś po prostu swoje landing page pod programy?
Nie przesadzaj, rok szkolny dopiero się zaczął jeszcze masz dużo czasu Tongue


RE: PaulRcootiC z SubSMS - Toskan - 06-09-2015 09:39

Skoro sam jednego zdania nie potrafisz napisac, to czerwony pasek bedziesz mial chyba na .... chyba ze idac tropem kopiuj/wklej...robisz tak samo od kolezanek/kolegow!


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 09:42

(06-09-2015 09:33)rozekrr napisał(a):  Piszesz że stworzyłeś strony czyli real content czy sam stworzyłeś po prostu swoje landing page pod programy?
Nie przesadzaj, rok szkolny dopiero się zaczął jeszcze masz dużo czasu Tongue

Pseudo Wiadomości Big Grin nie jest to real content Wink Eh , może i tak Smile Ale od początku trzeba sie starać Lol

Toskan , już musisz sobie nabijać posty bo jedno zdanie od Ciebie skopiowałem lub innego użytkownika forum -,-


RE: PaulRcootiC z SubSMS - milosz998 - 06-09-2015 09:58

A gdzie jesteś? W liceum? W technikum? Gdzie niby jest tylko nauki? Co Ci da ten czerwony pasek? Ja przykładowo wstydziłbym się gdyby mnie wyczytano na środek apelu że mam czerwony pasek. Owszem jakieś tam oceny trzeba mieć, ale one nie mają najmniejszego znaczenia. Wiedzy na pewno nie odzwierciedlają.

Najlepsze w Liceum było to jak z Klasówki dostałeś przykładowo 5, ale nie zrobiłeś ZADANIA i dostałeś pałe. Uj tam, średnia 3 xD Przynajmniej za moich czasów tak było. Tak bardzo z tego kisnąłem, bo przeciez brak zadania domowego tak bardzo odzwierciedla moją wiedzę beka


RE: PaulRcootiC z SubSMS - PaulRcootiC - 06-09-2015 10:00

(06-09-2015 09:58)milosz998 napisał(a):  A gdzie jesteś? W liceum? W technikum? Gdzie niby jest tylko nauki? Co Ci da ten czerwony pasek? Ja przykładowo wstydziłbym się gdyby mnie wyczytano na środek apelu że mam czerwony pasek. Owszem jakieś tam oceny trzeba mieć, ale one nie mają najmniejszego znaczenia. Wiedzy na pewno nie odzwierciedlają.

Najlepsze w Liceum było to jak z Klasówki dostałeś przykładowo 5, ale nie zrobiłeś ZADANIA i dostałeś pałe. Uj tam, średnia 3 xD Przynajmniej za moich czasów tak było. Tak bardzo z tego kisnąłem, bo przeciez brak zadania domowego tak bardzo odzwierciedla moją wiedzę beka
Gimnazjum Jerk


RE: PaulRcootiC z SubSMS - kasass - 06-09-2015 10:15

No to powodzenia w liceum ci życzę,jak już tyle się uczysz w gimnazjum to chyba w liceum będziesz się uczył weekendami jeszcze.