Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpieczne wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bezpieczne wypłaty (/Temat-Bezpieczne-wyplaty-120691)



Bezpieczne wypłaty - Falmar - 04-09-2015 22:51

Witam wszystkich użytkowników Smile
Jestem na tym forum już od jakiegoś czasu i zauważyłem, że jest tu sporo łebskich osób które mam nadzieję będą w stanie mi doradzić.

Zarabiam przez internet odkąd pamiętam. Zaczynałem od małych kwot jak każdy.
Z czasem inwestując więcej i mądrzej moje profity zwiększały się więc postanowiłem założyć działalność gospodarczą (DG).
Mając zarejestrowaną działalność "wytrzymałem" pół roku jako jednoosobowa firma, po tym czasie uznałem, że nie ma sensu oddawać tak wielkiego % państwu samemu oszczędzając na wszystkim pomimo ponadprzeciętnych zarobków.

Zamknąłem działalność i dalej planuję działać w szarej strefie (niestety państwo nie wspiera dostatecznie małych/jednoosobowych przedsiębiorstw i jakoś musimy sobie przecież radzić)

Do tej pory pieniądze od moich klientów (USA, Chiny, Litwa) dostawałem na PayPal, a z niego prosto do banku - szybki i łatwy proces.
Teraz jestem w kropce, bo zupełnie nie mam pojęcia jak dalej powinienem wypłacać sobie pieniądze.
--> Czy otworzyć nowy rachunek bankowy i powiązać go ze swoim PayPalem ?
--> Czy kontynuować wysyłanie wypłat na swój obecny rachunek bankowy?
--> Czy wysyłać pieniądze na czyjś rachunek bankowy
--> Czy porzucić PayPal na rzecz Skrilla i dalej wysyłać na obecny rachunek bankowy

Mój obecny rachunek bankowy był również firmowym rachunkiem przez okres prowadzenia DG.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi doradzić.
Dziękuję Smile


RE: Bezpieczne wypłaty - szykiryki - 05-09-2015 08:34

Kombinacje alpejskie... Smile
Jak przez konto bankowe przepływa duża ilość gotówki z PP, to mogą się zainteresować prędzej czy później...

Nie namawiam do oszukiwania na taką skalę, ale wyjściem może być skrill i karta do skrilla- wypłata z bankomatu i trzymanie kasy w skarpecie.
Jak dostajesz pieniadze z usa to payoneer- nie możesz go powiązać z polskim kontem, ale masz do niego kartę i możesz bez problemu wypłacać kasę w pl bankomatach.


RE: Bezpieczne wypłaty - Falmar - 05-09-2015 08:58

(05-09-2015 08:34)szykiryki napisał(a):  Kombinacje alpejskie... Smile
Jak przez konto bankowe przepływa duża ilość gotówki z PP, to mogą się zainteresować prędzej czy później...

Nie namawiam do oszukiwania na taką skalę, ale wyjściem może być skrill i karta do skrilla- wypłata z bankomatu i trzymanie kasy w skarpecie.
Jak dostajesz pieniadze z usa to payoneer- nie możesz go powiązać z polskim kontem, ale masz do niego kartę i możesz bez problemu wypłacać kasę w pl bankomatach.

Zdaję sobie sprawę, że kombinuję jak koń pod górę. Niestety, żyjemy w takim kraju gdzie trzeba kombinować Smile
Z tego co wiem na PayPalu można też dostać taką kartę


RE: Bezpieczne wypłaty - szykiryki - 05-09-2015 09:13

No i to chyba najlepsza opcja- karta do płatności internetowych i hajs nieprzepływający przez konto.
I oczywiście unikanie większych zakupów jak fura czy chata Wink


RE: Bezpieczne wypłaty - Falmar - 05-09-2015 09:22

(05-09-2015 09:13)szykiryki napisał(a):  No i to chyba najlepsza opcja- karta do płatności internetowych i hajs nieprzepływający przez konto.
I oczywiście unikanie większych zakupów jak fura czy chata Wink

Furę zdążyłem kupić za czasów prowadzenia DG Smile
Dzięki wielkie za podrzucenie pomysłu!
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły to piszcie śmiało


RE: Bezpieczne wypłaty - twardy - 05-09-2015 10:26

Bezpieczne wyplaty? Na konto bankowe, na ktorym sa Twoje dane?Smile To sie troche gryzie ze soba. Najgorszy pomysl to chyba wyplacanie na czyjes konto, robienie komus problemow. Skrill z karta to chyba najlepszy pomysl.


RE: Bezpieczne wypłaty - Falmar - 05-09-2015 11:02

(05-09-2015 10:26)twardy napisał(a):  Bezpieczne wyplaty? Na konto bankowe, na ktorym sa Twoje dane?Smile To sie troche gryzie ze soba. Najgorszy pomysl to chyba wyplacanie na czyjes konto, robienie komus problemow. Skrill z karta to chyba najlepszy pomysl.

Tak tylko napisałem Smile
Pozostaje wypełnić wniosek o kartę Skrill Smile


RE: Bezpieczne wypłaty - Klin - 05-09-2015 21:53

Konto i karta od skrill i payoneer. Na początek wystarczy


RE: Bezpieczne wypłaty - Falmar - 05-09-2015 22:16

(05-09-2015 21:53)Klin napisał(a):  Konto i karta od skrill i payoneer. Na początek wystarczy

Zastanawiam się też nad przekazami z USA przez Western Union, ale jeszcze nie wiem jak wysokie są opłaty za takie przekazy i nigdzie nie mogę się tego doszukać.