Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cf (/Temat-Cf-120678)



Cf - eldemer - 04-09-2015 18:58

masz dość już bycia na etacie zarabiając tylko 1750 brutto na etacie gdzie ponad polowa z tego idzie na opłaty? wciąż nie możesz zrealizować swoje marzenia z powodu braku pieniędzy ? Chciałbyś zarabiać godziwe pieniądze , dzięki którym zaczniesz spełniać swoje marzenia np zakup nowego samochodu ? jeżeli tak to możesz to zmienić zacząć zarabiać , jedynie co musisz zrobić to mieć chęci do dążenia wybranego przez ciebie celu . ja wraz z ekipą pokażemy ci jak przy baardzo niskim wkladzie jakim est 100 zl i kilka minut dziennie przy komputerze z dostepem do internetu zamienić na Twoje Marzenia . Dość wymuwek:
- ja nie umiem ,
- to nie dla mnie
-nie mam czasu
-nie chce mi się
- może pózniej
Czas wziąśc los w swoje rece i zaczać zarabiac znacznie wieksze pieniadze niz przecietny kowalski , dzieki temu marzeniu spelnionemu bedziesz mogl pochwalic się sasiadowi nowym samochodem ktory stoi kolo twojego domu. on cie zapyta skad na to wzieles pieniadze ? ty mu powiesz jak tego dokonales i powiesz mu to samo co ty zrobiles , bedziesz mial wtedy podwojna statysfakcje: sobie i sasiadowi sprelniac marzenia Smile
jeżeli jestes zainteresowany spelnianiem marzeń to napisz do mnie a my ci powiemy od czego zaczac.

mozesz pisac mi na priv lub podam moj profil na fb gdzie udziele wiecej informacji


Cf - daniel42na - 04-09-2015 19:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.