Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! (/Temat-Platnosci-zagraniczne-obslugujemy-83-kraje-120673)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - domis - 11-09-2015 20:28

Super! W koncu ktoś wprowadził premium na pozostałe kraje a nie gateway z ppa. Na pewno przetestuję na dniach Smile


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - eforsa - 17-09-2015 12:04

(11-09-2015 13:11)poldhinio00 napisał(a):  mam pytanie czy model płatności subskrypcja MT Play za 7,50 dla zagranicznych krajów działa? bo w tym modelu nalezy tylko podać numer telefonu i pin , jesli to działa to jakie są stawki? 7,50? czy według tabeli? ale jeśli według tabeli to jaka jest róznica między tymi modelami płatności? żadna?

Jeżeli promujesz stronę za granicą na której umieszczona jest subskrypcje MT to użytkownikowi z za granicy automatycznie zostaną przedstawiona płatność zagraniczna, którą zaoferował nam operator na warunkach opisanych w płatnościach zagranicznych. Za granicą są to głównie płatności MO na wysokich stawkach taryfowych.

nie mniej jednak w Polsce cały czasie działają utworzone subskrypcje MT, ale użytkownik wchodzący z za granicy zobaczy dedykowaną dla danego kraju formę płatności.

Takie rozwiązanie pozwala na promowanie portalu w dowolnych obsługiwanych krajach.


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - hunterpl444 - 18-09-2015 10:30

Eforso czy programy standardowe obsługują płatności zagraniczne ?


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - Lotheo - 18-09-2015 13:32

Wydaje mi się, że tylko programy z wygrywa.pl, bo podobno standardowe nie są już wspierane Smile


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - eforsa - 18-09-2015 16:51

Płatności zagraniczne są obsługiwane tylko przez programy wykorzystujące nasz Widget Aktywacji - czyli wszystkie programy z grupy wygrywa.pl. Za jakiś czas (nie jestem w stanie stwierdzić jaki) wszystkie nasze programy będą wykorzystywały Widget Aktywacji i będą posiadały wszystkie te same funkcje i możliwości. Zachęcam do korzystania z programów z grupy wygrywa.pl, powstało ich już trochę i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wink Oczywiście płatności zagraniczne dotyczą też kreatora Landing Pages, bo i on wykorzystuje Widget Aktywacji - przypominam, że kreator pozwala Wam z gotowych elementów stworzyć stronę o dowolnej tematyce. Staramy się również dokładać nowe elementy do kreatora jeśli czegoś Wam brakuje.


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - ediMora - 19-09-2015 09:07

możecie tak nie ciąć leadów?


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - Majka - 19-09-2015 10:39

(19-09-2015 09:07)ediMora napisał(a):  możecie tak nie ciąć leadów?

Możesz tak nie nabijać postów?!


PS: Strona padła Tongue Nie działa


edit: Faktycznie działa. Przez vpna wchodziłam i błąd wyskakuje.


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - bodorek - 19-09-2015 10:43

(19-09-2015 10:39)Majka napisał(a):  
(19-09-2015 09:07)ediMora napisał(a):  możecie tak nie ciąć leadów?

Możesz tak nie nabijać postów?!


PS: Strona padła Tongue Nie działa

Wszystko działa ;d


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - war43 - 29-09-2015 14:20

Stawka dla Norwegii to 22,11 PLN.
A czy mógłbym wiedzieć, co na mojej liście leadów, robi Lead z Norweską flagą, który dał mi 2,50 PLN?


RE: Płatności zagraniczne - obsługujemy 83 kraje! - Assasinoo - 29-09-2015 16:32

@[war43] najprawdopodobniej polak będący na terytorium Norwegii z polskim numerem telefonu, albo błędna geolokalizacja.