Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam (/Temat-Zdobadz-doladowanie-PSC-20-30-50-lub-dowolna-gre-na-Steam-120650)



Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam - Styler - 04-09-2015 12:14

Przedstawię wam tutaj prosty sposób, w który każdy może uzyskać doładowanie PaySafeCard lub dowolną (!!!) grę na platformę Steam.

SocPlay, strona skupiająca społeczność graczy, włączyła program partnerki, w którym punkty zdobyte za zapraszanie znajomych do rejestracji wymieniamy na wyżej wymienione fanty:

[Obrazek: RpT3XXv.png]

Haczyk jest taki, że to nie my wysyłamy link polecający tylko robi to strona po podaniu maila znajomego, dlatego zbieranie poleconych może być trudniejsze. Najłatwiej zakupić rejestracje np. na sejfik.com lub porozsyłać propozycje na fb. Ktoś na pewno się zgłosi.

Byłbym wdzięczny, gdyb za rozpowszechnienie przeze mnie tej informacji ktokolwiek był tak miły i zarejestrował się z mojego polecenia. Wystarczy podać swojego maila poniżej, lub wysłać mi go na PW, a ja postaram się aby jak najszybciej trafiło na niego zaproszenie do rejestracji na stronie.

Uwaga, nie dostaje się linku do rejestracji tylko do strony i samemu trzeba kliknąć "Rejestracja".



RE: Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam - egnaro - 04-09-2015 12:55

Może jakieś konkrety typu ile punktów trzeba zdobyć czy coś?


RE: Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam - Raster96 - 04-09-2015 13:00

http://zarabiam.com/Temat-SocPlay-pl-portal-dla-graczy-zarobek-dla-graczy-118858?highlight=Socplay
Huh


Zdobądź doładowanie PSC 20/30/50 lub dowolną grę na Steam - MaLiN - 04-09-2015 22:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.