Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokaże cycki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pokaże cycki. (/Temat-Pokaze-cycki-120615)



Pokaże cycki. - SKOR514 - 03-09-2015 20:06

Złapani na własną broń, co? Jerk2
Nie, nie będzie cycków i liczę, że tez nie będzie bana, bo to taki dział...Gdzie chyba mogę taki temat walnąć.
Mam nadzieje, że nazwa tematu przywiodła wielu wędrowców którzy mi pomogą, bo mam mały problem, ale do rzeczy.
Zarabianiem w necie zajmuje się całkiem...Krótki czas, dlatego większa wiedza w temacie zakładania domen itp. nie była mi potrzebna. Teraz jednak jest, a ja jestem zielony, jak kesz który masowo w necie trzepiecie. Lol
Proszę więc o wyrozumiałość, bo pytanie może się Wam wydać banalne, ale już do rzeczy.
Chce rozsyłać subskrypcje sms na fb. Wcześniej jakoś działałem, ale teraz mi blokuje każdy skracacz. Więc usłyszałem, by założyć domene i tam przekierowywać linki... Pomożecie mi jakoś? Bo nie wiem jak się za to zabrać...KOMPLETNIE. Nie wiem nawet na jakiej zasadzie to działa i nie mogę tego ogarnąć. Próbowałem, ale skutku zero. Sad + Słyszałem, że da się to jakoś ogarnąć, przez blogspot- prawda to? Jeśli tak, to jak? Sad
HELP!


RE: Pokaże cycki. - Majka - 03-09-2015 20:08

Nie ma cycków - kosz Rolleyes

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.