Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy profesora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy profesora (/Temat-Dziennik-pracy-profesora-120614)



Dziennik pracy profesora - Proffesore - 03-09-2015 20:06

Witam serdecznie !

--ADBROOK--

Zapraszam każdego do aktywnego udziału w moim dzienniku. W systemie jestem póki co na poziomie podstawówki, ale mam nadzieje , że uda mi się wzbić wyżej.

Jest to pierwszy raz kiedy postanowiłem zaszaleć i wyłożyć prawdziwe pieniądze do zabawy z tego typu stroną.
Zainwestowałem okrągłą sumkę 20 dolarów na 2 adpacki. (jest to suma naprawde duża dla mnie) I oby inwestycja mi się zwróciła Smile

Napoczątek moim celem jest zarobienie na włożony wkład, jeśli to się uda to będą one bardziej ambitne.


START : 03.09.2015


[Obrazek: proff1.jpg]

Zapraszam Was także , do rejestracji i tym samym wsparcia mnie z mojego refferala :

https://adbrook.com/?ref=Proffesore


Jeśli ktoś chciałby porozmawiać na temat zarabiania , podzielić się doświadczeniem lub zapytać o radę zapraszam na gg . Mój numer 1141184


RE: Dziennik pracy profesora - Watoga - 03-09-2015 20:13

Powodzenia życzę. Lepszy grosz pracujący niż leżakujący ;-)

Czekam na efekty i pierwsze wypłaty :-P


RE: Dziennik pracy profesora - Proffesore - 03-09-2015 20:53

Witaj 'Watoga'
Pierwsza wypłata będzie jak uzbieram 2 dolary , żeby zobaczyć jak długo się czeka , jak wygląda - no ot tak poprostu zapoznać się Smile
Napoczątku spaliłem z procesorem płatniczym 'Payza' , wpłaciłem 100zł i zabrało mi 20zł prowizji , choć przy opisie transakcji pisało FREE . Za co takie stawki ?? Sad


RE: Dziennik pracy profesora - Proffesore - 07-09-2015 13:13

Co udało mi się zrobić w ostatnich dniach do tej pory ?
-Wypłaciłem swoje pierwsze 2$. Jestem bardzo zadowolony z szybkości wypłat.
- Utworzyłem własną stronę ADBROOK. Jest jeszcze dużo tam do zrobienia ale głównie chciałbym zachęcić wszystkich do rejestracji na stronie Smile
- Zrobiłem grupę na facebooku
- zainwestowałem 60$

Moje cele na teraz to 50% zwrot wkładu oraz pozyskanie refferali oraz osób chętnych do współpracy
. Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam . Można pisać na gg: 1141184 . Chętnie porozmawiam na każdy temat

Zachęcam do rejestracji z mojego linku : https://adbrook.com/?ref=Proffesore

Posiadam dużo kredytów na banner i na strony w Adbrooku , gdyby ktoś był zainteresowany to też zapraszam na priv lub gg , z tego co wiem reklama z adbrooka jest bardzo skuteczna Smile


RE: Dziennik pracy profesora - AlucyBlue - 07-09-2015 15:29

Przewidujesz jakiś czas w którym inwestycja powinna się zwrócić? Smile


RE: Dziennik pracy profesora - Proffesore - 09-09-2015 19:10

Napewno im szybciej tym lepiej , chcę zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy do minimum.
Plan mam taki:
Pierw wyciągam 50% wkładu co 3 dni robiąc wypłatę zgromadzonych pieniędzy aż uzbieram 50$ . Po drodze uzbiera mi się na jedną przymusową reinwestycje paczki.
50% powinno mi się zwrócić do 20 września . W tym momencie będe miał juz 11 paczek , następne dni to będą reinwestycje paczek ,aż do 15.
15 paczek da mi 5$ dziennie , będe chciał z nich wyciągnąc kolejne 25$ , później kolejna reinwestycja, w miedzy czasie paczki mi powygasają i zostane z 10-cioma paczkami, które będą już mi generowały zysk .
Według moich wyliczeń inwestycja mi sie zwróci koło 40 dnia , czyli około 15 października




Mam już 4,2$ na koncie / 50$
Udało mi się zdobyć 2 poleconych - jutro jeden wpłaci na 2 paczki więc dostane 1,4 $
Drugi refferal to niewiadomo, w każdym razie ma 0$ wpłaconych od wczoraj


RE: Dziennik pracy profesora - full2000 - 09-09-2015 19:23

Powodzenia!Smile


RE: Dziennik pracy profesora - Proffesore - 09-09-2015 19:54

Dzięki przyda sięTongue
przy okazji zapraszam do rejestrowania się do programu : https://adbrook.com/?ref=Proffesore
i przy okazji możecie mnie wspomóc groszem Smile

Słyszalem gdzieś żeby mieć marzenia do spełnienia , i je sobie wizualizować . Tak więc marzy mi się samochod i wyremontowany dom Smile


RE: Dziennik pracy profesora - konek3 - 22-09-2015 12:58

Powodzenia w zarobku Smile


Dziennik pracy profesora - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.