Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WYMIENIE KONTO W LoL'u ZA CS:GO / SPRZEDAM KONTO ORIGIN Z GRAMI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WYMIENIE KONTO W LoL'u ZA CS:GO / SPRZEDAM KONTO ORIGIN Z GRAMI (/Temat-WYMIENIE-KONTO-W-LoL-u-ZA-CS-GO-SPRZEDAM-KONTO-ORIGIN-Z-GRAMI-120556)



WYMIENIE KONTO W LoL'u ZA CS:GO / SPRZEDAM KONTO ORIGIN Z GRAMI - Joterski - 02-09-2015 14:44

Nazwa rzeczy:
- Konto w grze League of Legends - Wymienie
- Konto Origin - Sprzedaż (Cena do omówienia)

Metoda kontaktu:
Skontaktować się można ze mną na PW, lub jak już komu wygodniej, to na swoim profilu podany mam numer GG, oraz skype.

Opis rzeczy:
- Konto w "LoL'u" posiada maksymalny poziom 30, jest "aktywne" posiada wielu dostępnych w grze znajomych.
- Konto Origin, na owym koncie znajdują się gry takie jak - FIFA 14, FIFA 15, The Sims 4, Bf3-4 jest chyba mało istotny, ale również tam jest.

Oczekiwana/Oferowana cena:
-Za konto w LoL'u już zaproponowałem cenę - Wymiana. Jestem otwarty na negocjacje.
-Za konto Origin, jeszcze nie podjąłem konkretnej kwoty, więc też jestem otwarty na negocjacje.

Zdjęcia/Inne informacje:
-Jeżeli ktoś zażyczy sobie screenshotow, to zostaną one przesłane na PW, na chwilę obecną pisze z telefonu, więc warunki mi nie sprzyjają.

Czekam na propozycje. Smile
Pozdrawiam.


RE: WYMIENIE KONTO W LoL'u ZA CS:GO / SPRZEDAM KONTO ORIGIN Z GRAMI - Majka - 02-09-2015 14:53

+20 % za sprzedaż w nieodpowiednim dziale

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.