Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GetPrizes.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GetPrizes.pl (/Temat-GetPrizes-pl-120527)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: GetPrizes.pl - Matheo249 - 23-09-2015 21:55

Wysłałem wczoraj maila ze screenami z zadań i do teraz zero odpowiedzi :/ Żyjecie? Dodajcie jakąś tańszą nagrodę np. doładowanie. Bo obecnie to ciężko uzbierać na wypłatę PP czy nożyk.


RE: GetPrizes.pl - GetPrizes.pl - 25-09-2015 17:28

Witam ponownie,
Proszę sprawdzić ponownie konto, wszystko powinno być już uregulowane.
Przepraszamy za pewne problemy techniczne. Teraz wszystko powinno działać już poprawnie.

W razie napotkania na jakiekolwiek błędy na stronie bądź nieprawidłowe działania serwisu prosimy o kontakt, tutaj na forum bądź mailowo.

Wkrótce więcej ciekawych informacji!

Pozdrawiamy,
GetPrizes.pl


RE: GetPrizes.pl - Styler - 25-09-2015 17:40

Powodzenia, przyda się wam Smile


RE: GetPrizes.pl - GetPrizes.pl - 25-09-2015 18:58

Dzięki za miłe słowa. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami długa droga, dlatego zakaszmy rękawy i bierzemy się do roboty.

Chcemy jeszcze raz dokładniej przyjrzeć się systemowi bonusów, dodatkowej rangi, nagród itp, tak aby były one korzystne dla obydwu stron.

Z czasem będzie tylko lepiej Smile


RE: GetPrizes.pl - Shadow271 - 28-09-2015 17:16

@[GetPrizes.pl] dajcie jakiś bonus w pkt za polecanie znajomych, na pewno przybędzie użytkowników + codziennie jakieś zadania


RE: GetPrizes.pl - GetPrizes.pl - 28-09-2015 18:20

Aktualnie mamy działający program poleconych. Co prawda nie przewiduje on bezpośredniego wynagradzania za samą rejestrację, ale dla aktywnych i zdeterminowanych użytkowników powinien także być atrakcyjny.
Tak jak wspominaliśmy kilka postów wcześniej będziemy jeszcze pochylać się nad wieloma sprawami nim uznamy, że jest to już wersja ostateczna. Przed pierwszym restockiem nie chcemy dokonywać zbyt wielu radykalnych zmian, więc do tematu powrócimy w 2-3 tygodniu października.

Nie oszukujmy się - przyznawanie punktów za samą rejestrację jest bardzo ryzykowne. Wystarczy, że trafi się kilku użytkowników, którzy będą tego nadużywać, aby po stronie administracji przybyło cała masa roboty ze zwalczaniem tego zjawiska.

Nie mówimy nie, ale na pewno musimy być do tego odpowiednio przygotowani. W międzyczasie podniesiony zostanie % od bonusowych punktów z pakietu SMS z 30% na 50%.

Pozdrawiamy,
GetPrizes.pl


RE: GetPrizes.pl - Sahya - 28-09-2015 18:58

Jak coś chciałem zgłosić, że w nagrodach jest bodajże dwa razy takie same doladowanie o takiej samej wartości (20 pln) a jedno jest tańsze a drugie droższe.


RE: GetPrizes.pl - Shadow271 - 28-09-2015 19:26

(28-09-2015 18:58)Sahya napisał(a):  Jak coś chciałem zgłosić, że w nagrodach jest bodajże dwa razy takie same doladowanie o takiej samej wartości (20 pln) a jedno jest tańsze a drugie droższe.
Teńsze jest dla premium

Tapnięte z mojego LG Swift L9 II


RE: GetPrizes.pl - Sahya - 28-09-2015 20:00

A, nie wiedziałem :/


RE: GetPrizes.pl - GetPrizes.pl - 30-09-2015 18:43

Zwiększyliśmy ilość przyznawanych punktów za niektóre zadania oraz dodaliśmy kilka nowych nagród.

W międzyczasie pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami, o który będziemy informować na bieżąco.

Pierwszy RESTOCK zbliża się wielkimi krokami!

GetPrizes.pl